Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό δωμάτιο, πολύ καθαρό, σε ωραία τοποθεσία με καταπληκτική θέα! Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί, ευγενικοί και εξυπηρετικοί! Μας πρότειναν πολλά εστιατόρια, ωραίες παραλίες και καφετέριες. Μια αξέχαστη διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, nefelikapsourachi
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ολα υπεροχα!το δωματιο καθαρο με υπεροχη θεα.Εμεις ειχαμε το δωματιο 6 το συνιστω σε ολους εχει την καλυτερη θεα.Η Αμαλια υπευθυνη των δωματιων ευγενικη και πολυ εξυπηρετικη μειναμε απολυτα ευχαριστημενοι σε ολα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, penny A
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική εξυπηρέτηση από την πρωτη επικοινωνία στο τηλεφωνο. Η κυρία Αμαλία μας κατατοπισε πληρως για τα δωμάτια της, μας έδωσε πολλες επιλογές ώστε να διαλέξουμε. Φιλική και εγκαρδια κατά την άφιξη μας, δεν παρεληψε ουτε στιγμή να μας ενημερώνει για τις τοποθεσίες του νησιου(παραλιες, εστιατόρια κλπ).
Το δωμάτιο τέλειο, μοντέρνο και πεντακαθαρο.
Ευχαριστουμε παρα παρα πολυ κυρία Αμαλία. Σίγουρα θα ξαναέρθουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 533dimitrah
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν τέλεια και η Αμαλία πάντα να μας εξυπηρετήσει με χαμόγελο και να μας καθοδηγήσει στα καλύτερα μέρη για μπάνιο φαγητό και διασκέδαση του νησιού!! Πεντακάθαρα ανακαινισμεμα τα δωμάτια με απίστευτη θέα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, N2921HH_
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απο τον Φεβρουάριο του 2019 που άρχισα να οργανώνω το ταξίδι για τις καλοκαιρινές μας διακοπές η Αμαλία ήταν δίπλα μου για ότι χρειάστηκα. Μου έδωσε παραπάνω πληροφορίες για τα δωμάτια,φωτογραφίες απο τα πρόσφατα ανακαινισμένα μπάνια των δωματίων καθώς και άλλες πληροφορίες για τα δρομολόγια των πλοίων προς και από το νησί.Φτάνοντας στο δωμάτιο έμεινα άφωνη..ανακαινισμένο όλο,ολοκαίνουργιος χώρος του μπάνιου,πολύ προσεγμένη διακόσμηση με αισθητική και με πανέμορφη θέα το λιμάνι του Πόρου.Μας έβαλε νερά, παγάκια,νέσκαφε,ζάχαρι και τσάι στο δωμάτιο που έλαμπε απο καθαριότητα.Επίσης με το που φτάσαμε στο νησί,μας έστειλε στο κινητό διάφορες χρήσιμες πληροφορίες για φαγητό,ποτό γλυκά κτλ.Η κοπέλα μας έκανε να αισθανθούμε σαν να και είμαστε σπίτι μας.Είναι τόσο εξυπηρετική και φιλόξενη που και να μην μας άρεσε το νησί θα ξαναερχόμασταν απλά για τον υπέροχο χώρο και για αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο που αγαπά αυτό που κάνει.Χίλια μπράβο και σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Αμαλία.Ευχαριστούμε και τον θείο σου τον κύριο Τρύφωνα για όλα.Να είστε πάντα καλά!
Σίγουρα θα τα ξαναπούμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, yiotakaili