“Υπερτιμιο”

Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Brothers
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχει κατι να σου βγαλει το ματι βεβαια, αλλά ΔΕΝ ΚΑΡΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΒΡΩ κατι στραβο κιολας. Παρ ολη την τεραστια ποικιλια του (εχει σχεδον τα παντα μαγειρευτα ψητα μακαροναδες σαλατες ΟΛΑ) δεν υστερει καπου που να το χω βρει τουλαχιστον μεχρι τωρα. Ακομα και το σερβις , ειναι πολυ καλο

Ευχαριστούμε, michael23jordan

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ατμόσφαιρα, ευχάριστος χώρος και ευγενική συμπεριφορά των σερβιτόρων. Συνήθως πηγαίνουμε εκεί την Κυριακή το μεσημέρι και πραγματικά αισθανόμαστε σαν να είμαστε σπίτι μας. Το φαγητό είναι πολύ νόστιμο. Ιδιαίτερη προτίμηση έχουμε στα ψητά της ώρας, ωστόσο και τα μαγειρευτά του είναι καταπληκτικά.

Ευχαριστούμε, lazaross860
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Για εμάς ήτανε επιλογή, βολική θα έλεγα λόγο απόστασης μιας και μένουνε στην περιοχή. Δεν έτυχε να παμε ποτε και μετά την επίσκεψη μας μαλλον το μετανιώσαμε που δεν το είχαμε κάνει τόσο καιρό. Η ποικιλία των κρεατικών θεσπέσια με ιδανικό ψήσιμο και απίστευτη γεύση. Είχε τα πάντα μέχρι και συκώτι. Τα πιάτα που πήραμε καθώς και το κρασί μας άφησαν απίστευτα ικανοποιημένους. Η μουσική ήταν ότι έπρεπε για να απολαυσεις το φαγητό σου. Αρκετά χαλαρή και διακριτική. Ο χώρος λίγο μας προβλημάτισε. Υπήρχαν σημεία που ήταν πιο ζεστα και προσεγμένα από τον υπόλοιπο χώρο που φαινόταν πιο λιτός. Δεν σου άφηνε άσχημη εικόνα απλα εμείς θα θέλαμε αυτή τη ζεστασιά διάχυτη σε όλο το χώρο. Οι τιμές πολύ ικανοποιητικές.

Ευχαριστούμε, Μιλτος Π
Η κριτική γράφτηκε 11 Απριλίου 2017

Ωραιότατο φαγητό, με άψογο service και προσεγμένες τιμές. Οι μερίδες αρκετά μεγάλες και με μεγάλη ποικιλία. Σίγουρα θα ξαναπάμε για να δοκιμάσουμε και τα υπόλοιπα πιάτα.

Ευχαριστούμε, _P2271JC
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμενο φαγητο με νοτες δημιουργικης κουζινας, αψογο service, φροντιδα και ενδιαφερον για τον πελατη, πολυ λογικες τιμες. Περιβαλλον που σεβεται την παρουσια σου.

Ευχαριστούμε, Κορίτσογλου Τ

Brothers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κορυδαλλός, Περιοχή Πειραιά

Brothers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!