“άθλιο φαγητό σε πολύ καλές τιμές.”

Μπακάλικο Μεζεδοπωλείο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Φιλικό περιβάλλον και ζεστή ατμόσφαιρα. Χώρος επιβλητικός για όλα τα γούστα που σας ταξιδεύει με την γεύση του και την αισθητική του... Απολαύστε μεζέδες κρεατικών και θαλασσινών και περάστε αξέχαστες στιγμές διασκέδασης με ζωντανή μουσική και χορό... Το σέρβις άψογο... Η αίθουσα διατίθεται για κάθε είδους εκδήλωση και κλιματίζεται… To "Μπακάλικο" σας εύχεται ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ελπίζοντας να ικανοποιήσει τα λεπτά γούστα σας.
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2017

παρήγγειλα σπαλομπριζολα και η μισή ποσότητα κρέατος ήταν λίπος .μέτρια πιάτα,με πολλά μπαχαρικά. απλά πολύ κακό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Xristos D

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2016

Ο χώρος προσεγμένος και το service γρήγορο ακόμα και σε μέρες και ώρες αιχμής , τα πιάτα καλά και το χύμα κρασί επίσης καλό , τις Κυριακές και Σάββατα έχει σούβλες όχι όμως καθημερινές , οι τιμές ιδιαίτερα χαμηλές,

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 14vasilisa
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε πρώτη φορά με παρέα και ήταν ασφυκτικά γεμάτο. Πετύχαμε και live μουσική που είχε πολυ καλό ρεπερτόριο. Το πρόβλημα ήταν ότι για να συζητήσεις έπρεπε να φωνάζεις για να ακουστείς. Τρομερή ηχορύπανση γενικά. Τα πιάτα ήταν μέτρια. Δεν μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση κάποιο. Οι τιμές κανονικές και το σέρβις νορμαλ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, vassoit
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2016

Τα ψητά και τις 3 φορές που έχω πάει ήταν πολύ νόστιμα.Τα σουτζουκάκια προτείνονται ανεπιφύλακτα..το σέρβις άψογο (απ' τα καλύτερα που έχω δει σε τέτοιου είδους μαγαζιά),οι σαλάτες γευστικές,οι τιμές του πολύ σωστές.
Το προτείνω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Aris K
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2016

Μια μετριότητα. Βιομηχανικά κρέατα σε καλές τιμές. Τίποτα ιδιαίτερο σε γεύσεις. Άνετος χώρος χωρίς πρόβλημα το παρκάρισμα . Εξυπηρέτηση καλή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, GiannisThess
Ο/η Mousafiris Gior... X, Ιδιοκτήτης του Μπακάλικο Μεζεδοπωλείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2016

Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το χώρο μας και δοκιμάσατε την κουζίνα μας. Λυπούμαστε που δεν μπορέσαμε να σας ικανοποιήσουμε γευστικά. θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε οτι τα κρεατά μας ειναί νωπά και όχι κατεψυγμένα και τα διαχειρίζεται η κουζίνα μας , η οποία τηρεί όλες τις συνθήκες υγιεινής . θα χαρούμε να σας ξαναδούμε ώστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας αλλάξουμε γνώμη. Σας ευχαριστούμε για την κριτική.

Μπακάλικο Μεζεδοπωλείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Σταυρούπολη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μπακάλικο Μεζεδοπωλείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!