Tripadvisor

“Πολύ καλό!!”
Κριτική για: Black Dagger

Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Στα burger είμαι δύσκολη το θέλω τέλειο και σε γεύση και σε μέγεθος και στο μπιφτέκι που είναι βασικό σε ένα burger εδώ μιλάμε για ένα τέτοιο burger που λες ναι αυτό μάλιστα και δεν σε απογοητεύει.Πηραμε το bbq monster burger xδεν περίμενα να είναι τόσο μεγάλο ... συνοδεύεται από πατατουλες ..το ψωμάκι άψογο και το μπιφτέκι τεράστιο και ζουμερο .Από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο που έχω φάει και έχω δοκιμάσει και από τα πιο γνωστά burgerραδικα της θεσσαλονίκης.αυτο είναι το καλύτερο.Εχει πολλές επιλογές σε φαγητό και ακομα φτιάχνεις το δικό σου burger .. επιβάλλεται να το επισκεφτείτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Fwteinisop
Ο/η Στέφανος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Black Dagger, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια!

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020

Άψογη εξυπηρέτηση, ευχάριστο περιβάλλον, πολύ ευγενικό προσωπικό!! Το φαγητό πολύ νόστιμο...και υπέροχα δωράκια με την κάρτα μέλους!. Η καλύτερη επιλογή για burger! ♡

Ευχαριστούμε, Paschalia_ker
Ο/η Στέφανος Κ, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Black Dagger, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε ολόψυχα!

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ ότι είναι ένα μέτριο μπέργκερ και το ψωμάκι τους θέλει βελτίωση. Το χειρότερο όλων όμως είναι ότι παραγγείλαμε μερίδα πατάτες και όχι στο πλάι με το μπεργκερ μας και περιμέναμε κυριολεκτικά μισή ώρα για να τις φέρουν! Αποτέλεσμα ήταν να φάμε πρώτα το μπέργκερ ,το οποίο ήρθε σε φυσιολογικό χρόνο ,για να μην κρυώσει και μετά από μισή ώρα τρωγαμε τις πατάτες μόνες τους που υποτίθεται είναι ορεκτικό!! Πολύ καλή διαχείριση χρόνου και χωρίς καμία ειδοποίηση ή συγνώμη. Χρειάζεται βελτίωση

Ευχαριστούμε, 688vasilikik
Ο/η Στέφανος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Black Dagger, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για την αξιολόγησή σας.

Αποτελεί λάθος μας το να καθυστερήσουμε την παραγγελία σας.

Ελπίζουμε στην επόμενη επίσκεψή σας να ικανοποιηθείτε σε όλους τους τομείς!

Black Dagger.

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Πρωτού αλλάξει η διεύθυνση ήταν εν δυνατό κλασσικό μπεργκεράδικο! Πλέον ανέβηκαν οι τιμές η ποιότητα χάλασε σημαντικά (BBQ αντί για σως μπάρμπεκιου συνοδεύτηκε με μια κέτσαπ "πολυτελείας". Ψιλό απογοητεύση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, PanagiotisK1090

Σας ενημερώνουμε ότι η διεύθυνση του καταστήματος παραμένει η ίδια από την ίδρυση του μέχρι και σήμερα.

Προφανώς, παρεξηγήσατε την αλλαγή της επωνυμίας που πραγματοποιήσαμε τον περασμένο Σεπτέμβριο.

Επίσης, σας πληροφορούμε ότι οι προμηθευτές μας και οι πρώτες ύλες μας παραμένουν σταθερές και οι μοναδικές αλλαγές που ίσως να γίνονται στο μενού μας, πραγματοποιούνται πάντοτε με υλικά καλύτερης ποιότητας!

Ελπίζουμε ειλικρινά στην επόμενη παραγγελία ή επίσκεψή σας να σας ικανοποιήσουμε πλήρως.

Black Dagger.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το διαμάντι της περιοχής για να φας κάτι στα γρήγορα..Πολύ προσεγμένο μενού, όμορφο περιβάλλον, καθαρό μαγαζί ευγενικό προσωπικό προσιτές τιμές και απίστευτες γεύσεις..Ακόμα και πριν την ανακαίνιση ήταν απαιχτο, συνεχίστε έτσι παιδιά να προσφέρετε ωραίες καθαρές γεύσεις..

Ευχαριστούμε, thanosand

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς!

Χαρά μας να συνεχίσετε να μας επιλέγετε και στο μέλλον!

Black Dagger

Black Dagger: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εύοσμος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Σταυρούπολη, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Σταυρούπολη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Black Dagger: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!