Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολλυ όμορφο καθαρό φιλικό ξενοδοχείο.ευγενικο προσωπικό που τηρεί ολλα τα προτοκολα καθαριότητας όσον αφορά τον cocid 19.Σιγουρα αν ξαναβρεθώ Κόνιτσα θα είναι μέσα στις επιλογές μου. (το δωμάτιο του άνετο και με πολλυ ποιοτικά υλικα)

Ευχαριστούμε, Resort460167
Ο/η HOTEL RODOVOLI Konitsas, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Ροδοβόλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα σας από την Κόνιτσα και το Hotel Rodovoli.
Πρωτίστως σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας απέναντι στο ξενοδοχείο μας, και για την όμορφη κριτική σας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον εκ νέου στο ξενοδοχείο μας όποτε σας φέρει ξανά ο τόπος μας κοντά του.

Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε γενικές γραμμές όλα καλά. Καλή επιλογή. Αξίζουν τα στρώματα και τα μαξιλάρια coco mat. Όμως είναι περιεργο που ενώ διαθέτουν μερικά δωμάτια, όπως το δικό μας, τζάκι δεν μας παρείχαν τα απαραίτητα εργαλεία για να το ανάψουμε, παρα μόνο αν το ζητήσεις και αυτά ίσα ίσα που φτάνανε.. Επίσης ο εξαερισμός του δεν ήταν καθόλου καλός με αποτέλεσμα να το ανάψουμε το ένα μόνο βράδυ γιατί είχε γεμίσει κάπνα το δωμάτιο. Κρίμα γιατί αυτές οι λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, L1844IQmarias
Ο/η HotelRodovoli, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Ροδοβόλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου 2020

Καλημέρα σας από την Κόνιτσα και το Ξενοδοχείο Ροδοβόλι.
Πρωτίστως σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να γράψετε την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.

Τζάκι στο δωμάτιό σας όπως αναφέρατε υπήρχε και φυσικά όταν μας το ζητήσατε σας παρείχαμε και τα απαραίτητα ξύλα και προσανάμματα ώστε να το ανάψετε. Φυσικά δεν θα μπορούσαμε να σας φέρουμε μέσα στο δωμάτιό σας ξύλα για όλες τις ημέρες. Γι' αυτό τον λόγο στον διάδρομο έξω από τα δωμάτια υπάρχει πάντοτε ένα μεταλλικό κυτίο που μέσα φροντίζουμε να έχει πάντοτε ξύλα ώστε να εφοδιάζεστε οι ίδιοι με ξύλα όποτε τα χρειάζεστε. Προφανώς δεν το αντιληφθήκατε! Ξύλα όμως υπάρχουν πάντοτε διαθέσιμα.

Στο Room Directory του δωματίου σας υπάρχουν σαφείς οδηγίες για το πως ανάβουμε σωστά ένα τζάκι, και φυσικά επισημαίνουμε ότι εάν χρειαστείτε βοήθεια μπορείτε να μας το ζητήσετε ώστε να το ανάψουμε εμείς. Το ότι σας κάπνισε το τζάκι και γέμισε το δωμάτιό σας κάπνα δεν ευθύνεται το τζάκι αλλά μάλλον ο τρόπος που το διαχειριστήκατε. Και πάλι όμως μπορούσατε να μας ειδοποιήσετε ώστε να ανοίξουμε τον κεντρικό εξαερισμό του ξενοδοχείου ώστε να φύγει γρηγορότερα η κάπνα από το δωμάτιό σας.

Ελπίζουμε την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθείτε να μείνετε ικανοποιημένοι από το δωμάτιό σας. Εμείς είμαστε πάντοτε πρόθυμοι να σας βοηθήσουμε και να σας εξυπηρετήσουμε όσο το καλύτερο γίνεται.

Με εκτίμηση.
(Ιδιοκτήτης Hotel Rodovoli)

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο! Πολύ καλή τοποθεσία , εξαιρετικές παροχές , φοβερή διακόσμηση. Άριστοι και ευγενέστατοι ιδιοκτήτες. Γενικά δεν υπήρξε τίποτε το αρνητικό. Συνίσταται ανεπιφύλακτα! Συγχαρητήρια για την εξαιρετική δουλειά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitris K
Ο/η HotelRodovoli, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Ροδοβόλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2020

Κε Δημήτρη σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Σας ευχόμαστε πάντοτε τα καλύτερα και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον και πάλι όποτε ο τόπος μας σας φέρει ξανά κοντά του.
Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο σαλονι με ωραια αισθητικη και χωριατικο οικογενειακο περιβαλλον. Φιλοξενοι ιδιοκτητες με εξαιρετικο room service! Νοστιμο, σπιτικο πρωινο! Τα δωματια πολυ ομορφα και προσεγμενα! Το συνιστω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, heraklis

Κε Ηρακλή σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας όποτε η πόλη μας η Κόνιτσα σας φέρει ξανά κοντά της.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2019

Νεα δομη, διπλα ακριβως απο το κεντρο της κονιτσας. Αξιεπαινη προσπαθεια δεδομενου οτι αναφερομαστε σε οικογενειακη επιχειρηση στην υποαναπτυξη κονιτσα. Πολυ καλοι ανθρωποι, εξυπηρετικοι, με αριστη γνωση της περιοχης και των γυρω αξιοθεατων. Το πρωινο χρηζει βελτιωσης.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, georgios k
Ο/η HotelRodovoli, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Ροδοβόλι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2019

Καλημέρα σας από την Κόνιτσα και το Ξενοδοχείο Ροδοβόλι.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας απέναντι στο ξενοδοχείο μας για την φιλοξενία σας στην Κόνιτσα.
Τα καλά σας λόγια και η κριτική σας μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε με περισσότερο ζήλο την προσπάθεια που κάνουμε ώστε να γινόμαστε πάντοτε καλύτεροι.
Σας στέλνουμε τους θερμότερους χαιρετισμούς μας και σας ευχόμαστε τα καλύτερα.