ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ

ΣΚ με φίλους η καλύτερη απόδραση στα παγωμένα νερά του βοιδοματη!! Το ποτάμι γεμάτο νερό, καλή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
tsabou12
Rafting από τη γέφυρα Αρίστης ως την Κλειδωνιά.

Απίστευτη εμπειρία και εξαιρετικοί επαγγελματίες με χιούμορ και όρεξη να σε κάνουν να αποδράσεις... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
ParmenionM91
Νέοι Επιβάτες, Ελλάδα
Διαβάστε και τις 1.090 κριτικές

1.022
1.022

ειχαμε κατ' ενθουσιαστει με τον επαγγελματισμο τους και την ωραια εμπειρια που ζησαμε μαζι τους. Ηρθαν στο ξενοδοχειιο μας, μας εντυσαν με τις ειδικες στολές και μας οδηγησαν στο ποταμό... στο τέλος της διαδρομής κέρασαν ολο το γκρουπ μας και μας πηρανε με το βανακι στην βαση μας!! Τους ευχαριστώ και θα τους ξαναδιαλεγα...

Ευχαριστούμε, grigoriach4

Τελειο τοπίο σαν να ήμουν στον παραδεισο. Ένοιωσα σιγουριά με τον εξοπλισμο που μας παρειχαν. Το προσωπικο άρτια εκπαιδευμένο και πιστοποιημενο για να μας καταρτίσει και να μας προετοιμασει μιας και πρωτη φορα έκανα όπως και όλοι οι υπόλοιποι στο φουσκωτό που ήμασταν. Ευγενεια, χαμογελο, καταπληκτικές φωτογραφίες, σας ευχαριστώ πολυ για όλα ήταν πανεμορφα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, osorra

Τέλεια εμπειρία με επαγγελματίες ανθρώπους στον χώρο τους... Το χαμόγελο,η συνέπεια και η ασφάλεια που σου προσφέρουν είναι μοναδικά.

1  Ευχαριστούμε, anagnostouritsa

Κάναμε rafting με λιακάδα, με άσχημο καιρό, μόνοι μας, με όλη την οικογένεια και με μικρά παιδιά. είναι μια φανταστική εμπειρία, κάτι που πρέπει να δοκιμάσουν όλοι!
Ο οδηγός καταπληκτικός και με αρκετές γνώσεις πάνω στην ιστορία της περιοχής.
Περιμένουμε με ανυπομονησία κάθε χρόνο!

Ευχαριστούμε, SoGreek

Ο επαγγελματισμός και η άψογη συμπεριφορά όλων των εμπλεκομένων έκανε την εμπειρία μας μοναδική.

Σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής, αλλά και πριν και μετά, είχαμε τη σιγουριά ότι οι άνθρωποι αυτοί γνώριζαν και αγαπούσαν το αντικείμενό τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, mihalis2018