Υπέροχη εμπειρία!!

Κατάβαση στον Βοϊδομάτη με τον Αχιλλέα 4 άτομα πανέμορφη διαδρομή για μεγάλους και μικρούς στάση... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
mmloulak
Αθήνα, Ελλάδα
ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ

ΣΚ με φίλους η καλύτερη απόδραση στα παγωμένα νερά του βοιδοματη!! Το ποτάμι γεμάτο νερό, καλή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
tsabou12
Διαβάστε και τις 1.091 κριτικές

1.023
1.023

Τελειο τοπίο σαν να ήμουν στον παραδεισο. Ένοιωσα σιγουριά με τον εξοπλισμο που μας παρειχαν. Το προσωπικο άρτια εκπαιδευμένο και πιστοποιημενο για να μας καταρτίσει και να μας προετοιμασει μιας και πρωτη φορα έκανα όπως και όλοι οι υπόλοιποι στο φουσκωτό που ήμασταν. Ευγενεια, χαμογελο, καταπληκτικές φωτογραφίες, σας ευχαριστώ πολυ για όλα ήταν πανεμορφα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, osorra

Τέλεια εμπειρία με επαγγελματίες ανθρώπους στον χώρο τους... Το χαμόγελο,η συνέπεια και η ασφάλεια που σου προσφέρουν είναι μοναδικά.

1  Ευχαριστούμε, anagnostouritsa

Κάναμε rafting με λιακάδα, με άσχημο καιρό, μόνοι μας, με όλη την οικογένεια και με μικρά παιδιά. είναι μια φανταστική εμπειρία, κάτι που πρέπει να δοκιμάσουν όλοι!
Ο οδηγός καταπληκτικός και με αρκετές γνώσεις πάνω στην ιστορία της περιοχής.
Περιμένουμε με ανυπομονησία κάθε χρόνο!

Ευχαριστούμε, SoGreek

Ο επαγγελματισμός και η άψογη συμπεριφορά όλων των εμπλεκομένων έκανε την εμπειρία μας μοναδική.

Σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής, αλλά και πριν και μετά, είχαμε τη σιγουριά ότι οι άνθρωποι αυτοί γνώριζαν και αγαπούσαν το αντικείμενό τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, mihalis2018
Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2020

Άψογη εξυπηρέτηση και καθοδήγηση. Πολύ καλοί γνώστες του αντικειμένου. Μας παρείχαν απόλυτη αίσθηση ασφάλειας. Ευγένεια και επαγγελματισμός!

1  Ευχαριστούμε, yorgoskalaras