Μην παραλείψετε να το ζήσετε

Εξαιρετική εμπειρία, ιδανική εποχή το καλοκαίρι για οικογένειες με παιδιά (εμείς είχαμε και τη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
katerinatU9023RA
Φανταστική εμπειρία!

Επιλέξαμε την ήπια διαδρομή για rafting στο Βοϊδομάτη. Όλα τα παιδιά ήταν ευγενέστατα ενώ μας... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Ioanna_JLK
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Διαβάστε και τις 1.110 κριτικές

1.041
1.041
Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2021

Ο επαγγελματισμός και η άψογη συμπεριφορά όλων των εμπλεκομένων έκανε την εμπειρία μας μοναδική.

Σε όλη τη διάρκεια της διαδρομής, αλλά και πριν και μετά, είχαμε τη σιγουριά ότι οι άνθρωποι αυτοί γνώριζαν και αγαπούσαν το αντικείμενό τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, mihalis2018
Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2020

Άψογη εξυπηρέτηση και καθοδήγηση. Πολύ καλοί γνώστες του αντικειμένου. Μας παρείχαν απόλυτη αίσθηση ασφάλειας. Ευγένεια και επαγγελματισμός!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, yorgoskalaras
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020

Η εμπειρία ήταν εξαιρετική, τα παιδιά μας βοήθησαν πολύ με τις οδηγίες τους. Ο εξοπλισμός που μας δόθηκε αλλά και οι φωτογραφίες που τραβήχτηκαν κατά τη διάρκεια του ράφτινγκ ήταν όπως μας τα είχα υποσχεθεί και τηλεφωνικά.
Ο οδηγός ήταν πολύ καλός και με πλήρη περιγραφή για την τοποθεσία και γνώση του ποταμιού. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, theologostheologou
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική εμπειρία!!! Ήμουν διστακτική στην αρχή γιατί δεν είχα ξανακάνει. Όλη η ομάδα κι ειδικά ο Αχιλλέας εξαιρετικοί στη δουλειά τους. Θα το ξαναέκανα σίγουρα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Christina311111
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία εμπειρία γεμάτη εικόνες! Την ημέρα που κάναμε rafting ο καιρός άλλαξε πολλές φορές με αποτέλεσμα να κάνει την διαδρομή ακόμα πιο ωραία. Από ήλιο σε συννεφιά, μετά σε βροχή και πάλι ήλιο. Η ομάδα του Πάπιγκο Raffing είναι πολύ καλή! Τους προτείνω στην επίσκεψη σας στο Βοιδοματη.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Xebran