Εξαιρετική

Άψογη εξυπηρέτηση και καθοδήγηση. Πολύ καλοί γνώστες του αντικειμένου. Μας παρείχαν απόλυτη αίσθηση... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
yorgoskalaras
Εξαιρετική εμπειρία

Η εμπειρία ήταν εξαιρετική, τα παιδιά μας βοήθησαν πολύ με τις οδηγίες τους. Ο εξοπλισμός που μας... διαβάστε περισσότερα

theologostheologou
Διαβάστε και τις 1.064 κριτικές

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το Παπιγκο Σεπτέμβριο όπου ακόμα δεν είχε μεγάλη στάθμη το ποτάμι. Η διαδρομή τέλεια, ο Γιάννης και ο Βαγγέλης ήταν φιλικοί επεξηγηματικοι και ευχάριστοι με μεγάλη εμπειρία. Σε μια στάση σε πηγή μας κέρασαν κουλουράκια, ρακόμελο και τσάι. Όλα υπέροχα!

Ευχαριστούμε, Katerina K
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020

Δοκιμάσαμε για πρώτη φορά rafting παρέα 6 ατόμων. Το μέρος εκπληκτικό, η εποχή που διαλέξαμε ήταν η κατάλληλη για αρχάριους και τα παιδιά Αχιλλέας και Γιάννης εξαιρετικοί! Μας βοήθησαν, μας εξήγησαν με υπομονή την διαδικασία και διασκεδάσαμε αφάνταστα! Σίγουρα θα το ξανακάνουμε!

Ευχαριστούμε, dimitrakarika
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Η επιλογή μας να περάσουμε το φαράγγι με τη μοναδική εταιρεία που εδρεύει στην περιοχή αποδείχθηκε σοφή.Ο πλοηγός κι επικεφαλής της βάρκας μας προετοίμασε άψογα για το εγχείρημα και σε όλη τη διάρκεια της καταβασης μας έδωσε μια πληρέστατη εικόνα για το τί βλέπουμε για την ιστορία τη χλωρίδα και την πανίδα του τόπου.Η στάση για μπάνιο στα παγωμένα νερά αλλά και η επόμενη ένα ρακόμελο και για νερό κατευθείαν απο την πηγη ξετρέλανε μικρούς και μεγάλους.Ραντεβού με τις πρώτες βροχές για επανάληψη σε γρηγορότερο ρυθμό!

Ευχαριστούμε, tsalikis2020
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020

Δοκιμασαμε να κανουμε rafting με τα αγορια μας (ηλικιες 3.5 και 6) και ηταν μια ξεχωριστη εμπειρια!
ο Γιαννης (γονιος και ο ιδιος) οχι μονο μας εδωσε αρκετες πληροφοριες για το rafting, αλλα μας εκανε να νιωσουμε ασφαλης και απολυτη ασφάλεια καθως ειχε συνεχως το νου του οχι μονο στους αρχαριους ενηλικες αλλα κυριως στα παιδια!
Οταν βρεθειτε στο Παπιγγο μην διστασετε να το δοκιμασετε!!

Ευχαριστούμε, stefaniamanola
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλή η οργάνωση,καθόλου ταλαιπωρία!οι οδηγοί ήταν επεξηγηματικοί με διάθεση και κέφι.ενας μοναδικός τρόπος να γνωρίσεις καλύτερα το μέρος και να γίνεις ένα με τη φύση!

Ευχαριστούμε, angiesak2020