“Μια ομορφη βολτα στο ποταμι”
Κριτική για: Πάπιγκο Rafting

Πάπιγκο Rafting
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Με το Rafting εχεις την ευκαιρια να δεις μερη μοναδικα ! Τα νερα ειναι μοναδικα και πεντακαθαρα . Αξιζει

2  Ευχαριστούμε, Marios
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Αν δε κανεις rafting στο Βοϊδοματη τοτε δεν εχεις δει τιποτα απο τα Ζαγοροχωρια! Μια μοναδικη εμπειρια, με ομορφα τοπια και αρκετα ευκολη για αρχαριους οπως εμεις! Φυσικα επαιξε ρολο και οδηγος-ξεναγος μας ο Πανος που χαρη σ'αυτον απολαυσαμε αυτη την ωραια βολτα! Α! και να μη ξεχασω να πω για το ωραιο Ρακομελο που μας κερασαν στο τελος μαζι με σπιτικα κουλουρακια.. Ηταν οτι επρεπε για το κρυο! Στην υγεια σας λοιπον..! Εις το επανιδείν..! Γιώργος+Όλγα

1  Ευχαριστούμε, George S
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Δοκιμάστε το αξιζει! Είναι ωραία η διαδρομή και το τοπίο πανέμορφο!! Ζητήστε να βάλετε την κάμερα μπροστά στη βάρκα για να φαίνονται πιο ωραία τα βίντεο!!

Ευχαριστούμε, Μαριέτα Γ
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαν και μας βρήκαν στο ξενοδοχείο και μας έδωσαν τις στολές για να αλλάξουμε στο δωμάτιο μας. Ευγενικοί και ευδιάθετοι. Κατά τη διάρκεια της κατάβασης ο Γιάννης μας μιλησε για την ευρύτερη περιοχή του Ζαγοριου, τον Βοϊδοματη και το Φαράγγι του Βικου. Η βολτα τελείωσε με τον ωραιότερο τρόπο. Ρακομελο και χειροποίητα κουλουράκια...

3  Ευχαριστούμε, Katerina D
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

αρκετα καλη οργανωση εκτος ποταμιου κ εντος.λογικη τιμη-το παπιγκο ραφτινγκ ανταποκρινεται τελεια στην παρθενα φυση του βοιδοματη

1  Ευχαριστούμε, h2ydrosports

Πάπιγκο Rafting: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ζαγόρι, Περιοχή Ιωαννίνων
Ιωάννινα, Περιοχή Ιωαννίνων

Πάπιγκο Rafting: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;