Βοιδοματης Ραφτινγκ

Υπέροχη εμπειρία πολύ όμορφο το ποτάμι οι οδηγοί μας ευγενικοί και με πολλές γνώσεις για το ποτάμι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
mariagK2226NU
Αθήνα, Ελλάδα
Φανταστική εμπειρία!

Επιλέξαμε την ήπια διαδρομή για rafting στο Βοϊδομάτη. Όλα τα παιδιά ήταν ευγενέστατα ενώ μας... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Ioanna_JLK
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Διαβάστε και τις 1.111 κριτικές

1.042
1.042
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άψογοι επαγγελματίες,,τέλειος εξοπλισμός,μα πάνω απ'όλα φιλικοί και ευγενικοί άνθρωποι..!
Μεταφορά απο τον χώρο διαμονής μας και επιστροφή,

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Stratos S
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Συστήνεται ανεπιφύλακτα!Τα παιδιά είναι φοβερά ευγενικά και εξυπηρετικά!Σας πηγαίνουν σας φέρνουν σας παρέχουν τα πάντα και εμείς το δοκιμάσαμε χειμώνα με 2 βαθμούς!Μην το φοβάστε καθόλου.Ενα μεγάλο μπράβο!Περάσαμε πολύ ωραία, οι οδηγοί είναι ευχάριστοι και τέλος σας παρέχουν και υλικό με φωτογραφίες κτλ από τη δραστηριότητα!Δεν μας ξεβόλεψαν ούτε στιγμή!Εύχομαι τα καλύτερα στους Γιάννηδες! Ευχαριστούμε!

1  Ευχαριστούμε, Γιάννης Γ
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά παιδιά άριστοι οδηγοί ο Γιάννης ήρθε στο ξενοδοχείο μας έντυσε μας κατατοπισε η διαδρομή είναι υπέροχη το τοπίο πανέμορφο και όταν κάτι έτυχε σε μια άλλη ομάδα τα παιδιά αντέδρασαν άμεσα! !Όλοι είμαστε καταενθουσιασμένοι !Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, maria r
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και άτυχοι ,λόγω χαμηλής στάθμης νερών ,τα παιδιά του zagori outdoor υπήρξαν ευγενέστατοι κι εξαιρετικοί στην δουλειά τους .Θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, George V
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και δεν είχαμε κάνει ποτέ Rafting, η εμπειρία θα μας μείνει αξέχαστη.

Νιώσαμε ασφαλείς από την πρώτη στιγμή.

Ο Γιάννης δεν σταμάτησε να μας μιλάει για το ποτάμι, τα μοναστήρια, τους νερόμυλους, για τα ζώα, για τα πάντα.
Ήταν ακούραστος.

Μας έκανε να αγαπήσουμε το Rafting και να νιώσουμε ακόμη πιο κοντά στη φύση.

Με πραγματικά πολύ χαμηλή θερμοκρασία, η στάση για ρακόμελο, τσάι και κουλουράκια ήταν το κερασάκι στην τούρτα :)

Είναι σημαντικό να αγαπάς αυτό που κάνεις.
Και τα παιδιά από το Πάπιγκο Rafting αγαπούν τη δουλειά τους.

Να συνεχίσετε έτσι και να μην χαλάσετε αυτό που έχετε.

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για αυτή την υπέροχη εμπειρία.

Σάκης, Άννα, Αλέξανδρος, Μιχαήλ Άγγελος

Πάπιγκο 27/12/2016