Νιώθεις την ηρεμία και τη φιλοξενία του τόπου με το που φτάνεις στον ξενώνα! Ο κύριος Γιώργος μας υποδέχτηκε με το ζεστό χαμόγελο του και αισθανθήκαμε λες και τον ξέρουμε χρόνια.
Το δωμάτιο μας, αυτό με τα παράθυρα στο μπάνιο που έχεις την υπέροχη θέα του βουνού καθώς κάνεις ντουζ, ήταν πεντακάθαρο και πολύ άνετο. Η ηρεμία του τόπου μας χάρισε ένα πολύ ήρεμο ύπνο και ξεχάσαμε τις έννοιες και τις ανησυχίες που έχουμε στην καθημερινότητά μας.
Το πρωί μας περίμενε το υπέροχο πρωινό με φρέσκα φρούτα, μυρωδάτο καφέ και πολλά άλλα, πάντα με την υπέροχη θέα των βουνών.
Πέρα από τον ξενώνα, η χαμογελαστή κυρία Μαρκέλλα, μας πρότεινε μέρη για φαγητό και γλυκό που τα σκέφτομαι μέχρι και σήμερα!
Σαν συνολική εικόνα θα έλεγα οτι η ηρεμία και φιλοξενία του τόπου και του Ξενώνα Παπαευαγγέλου θύμιζε κάτι από παραμύθι και αλήθεια δεν είμαι υπερβολική, θα ήθελα σίγουρα να ξαναπάω και ακόμα πιο σίγουρα θα το πρότεινα σε όλους.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο με τα παράθυρα στο μπάνιο έχει υπέροχη θέα καθώς κάνεις μπάνιο.
Ευχαριστούμε, Matina K

Φτάσαμε στον χώρο και ο κύριος Γιώργος μας περίμενε με ένα πολύ ζεστό χαμόγελο!! Τα δωμάτια στα οποία μείναμε ήταν πολύ προσεγμένα και μέσα στο ύφος του χωριού!! Πολύ καθαρά και με όλες τις ανέσεις που μπορεί να χρειαζόμασταν, αν όχι περισσότερες!! Το επόμενο πρωινό μας περίμενε ένα πολυ πλούσιο πρωινό με την απίστευτη θέα που προσφέρει η τοποθεσία που βρίσκεται ο ξενώνας!! Ο κύριος Γιώργος και η γυναίκα του μας έδωσαν τις οδηγίες για το τι να δούμε και που να πάμε ώστε να κάνουν την διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία!!

Ευχαριστούμε, Getaway798042

Η διαμονή μας στον ξενώνα Παπαευαγγέλου, όπως και τις προηγούμενες δύο φορές ήταν θαυμάσια! Υπέροχα δωμάτια, το καθένα με το δικο του ξεχωριστό "χαρακτήρα", πλήρως εξοπλισμένα και καθαρά να καλύψουν την κάθε ανάγκη και να φιλοξενήσουν από δύο άτομα μέχρι και μεγάλες οικογένειες! Ο κύριος Γιώργος και η γυναίκα του Μαρκέλλα, είναι δύο εξαιρετικοί άνθρωποι, με πολύ αγάπη για αυτό που κάνουν, πάντα πρόθυμοι για οτιδήποτε" αίτημα" προκύψει! Πάρα πολύ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί!
Το πρωινό περιλαμβάνει διάφορα τοπικά προϊόντα, τα οποία διαφέρουν ανάλογα την περίοδο διαμονής και σε συνδυασμό με την μαγευτική θέα που προσφέρει η τοποθεσία του ξενώνα αποτελούν τον καλύτερο τρόπο για να ξεκινήσει κάνεις την ημέρα του!

Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, zogdimi

Εξαιρετική φιλοξενία και τα δωμάτια άψογα !αμεση εξυπηρέτηση και πολύ καλό πρωινό ! Ο κύριος Γιώργος παρά πολύ ευχάριστος και πρόθυμος να σε βοηθήσει ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σε ζευγάρια και σε οικογένειες

Ευχαριστούμε, _Z7133YE

Ευγενικό προσωπικό με θετική διάθεση να σε βοηθήσουν σε ότι χρειάζεσαι, πολύ καθαρό και όμορφο δωμάτιο και πλούσιο πρωινό. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όποιον επισκεφτεί την περιοχή!!! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία!

Ευχαριστούμε, 993zetap