Φτάσαμε στον χώρο και ο κύριος Γιώργος μας περίμενε με ένα πολύ ζεστό χαμόγελο!! Τα δωμάτια στα οποία μείναμε ήταν πολύ προσεγμένα και μέσα στο ύφος του χωριού!! Πολύ καθαρά και με όλες τις ανέσεις που μπορεί να χρειαζόμασταν, αν όχι περισσότερες!! Το επόμενο πρωινό μας περίμενε ένα πολυ πλούσιο πρωινό με την απίστευτη θέα που προσφέρει η τοποθεσία που βρίσκεται ο ξενώνας!! Ο κύριος Γιώργος και η γυναίκα του μας έδωσαν τις οδηγίες για το τι να δούμε και που να πάμε ώστε να κάνουν την διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία!!

Ευχαριστούμε, Getaway798042

Η διαμονή μας στον ξενώνα Παπαευαγγέλου, όπως και τις προηγούμενες δύο φορές ήταν θαυμάσια! Υπέροχα δωμάτια, το καθένα με το δικο του ξεχωριστό "χαρακτήρα", πλήρως εξοπλισμένα και καθαρά να καλύψουν την κάθε ανάγκη και να φιλοξενήσουν από δύο άτομα μέχρι και μεγάλες οικογένειες! Ο κύριος Γιώργος και η γυναίκα του Μαρκέλλα, είναι δύο εξαιρετικοί άνθρωποι, με πολύ αγάπη για αυτό που κάνουν, πάντα πρόθυμοι για οτιδήποτε" αίτημα" προκύψει! Πάρα πολύ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί!
Το πρωινό περιλαμβάνει διάφορα τοπικά προϊόντα, τα οποία διαφέρουν ανάλογα την περίοδο διαμονής και σε συνδυασμό με την μαγευτική θέα που προσφέρει η τοποθεσία του ξενώνα αποτελούν τον καλύτερο τρόπο για να ξεκινήσει κάνεις την ημέρα του!

Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, zogdimi

Εξαιρετική φιλοξενία και τα δωμάτια άψογα !αμεση εξυπηρέτηση και πολύ καλό πρωινό ! Ο κύριος Γιώργος παρά πολύ ευχάριστος και πρόθυμος να σε βοηθήσει ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σε ζευγάρια και σε οικογένειες

Ευχαριστούμε, _Z7133YE

Ευγενικό προσωπικό με θετική διάθεση να σε βοηθήσουν σε ότι χρειάζεσαι, πολύ καθαρό και όμορφο δωμάτιο και πλούσιο πρωινό. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όποιον επισκεφτεί την περιοχή!!! Ευχαριστούμε για την φιλοξενία!

Ευχαριστούμε, 993zetap
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε επισκεφθεί αρκετές φορές την περιοχή αλλά πρώτη φορά μείναμε στον συγκεκριμένο ξενώνα. Είναι ο πιο φιλόξενος με διαφορά! Κ μόνο σε αυτόν θα μένουμε! Ο χώρος είναι πεντακάθαρος κ ζεστός, το δωμάτιο για standard δίκλινο ήταν αρκετά μεγάλο, το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο κ σπιτικό. Κ οι άνθρωποι που το διαχειρίζονται είναι επαγγελματίες, χαμογελαστοί κ ανοιχτοκαρδοι.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, nikoletab79