Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2020

Σιγουρα αξιζει μια επισκεψη.
Καθαρος χωρος, περιποιημένος. Ο κος Γιώργος ειναι απο τους καλυτερους οικοδεσπότες!!! Τα δωματια ειναι καθαρα,ζεστα και η διακοσμηση ομορφη!το πρωινο πλουσιο και πολυ γευστικο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, A1433KSsofiag
Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2020

Ένα ξενοδοχείο που σε κάνει να θες να μείνεις εκεί ολη μέρα. Απόλυτα εναρμονισμένο με την τοπική αρχιτεκτονική, απίστευτη θέα, Καθαριότητα που όμοια της δύσκολα συναντάς. Η αίθουσα του πρωινού και αυτή πολύ ζέστη και φιλική, πράγμα που συμβάλλει σε μεγάλο βαθμό ο κύριος Γιώργος. Πάντα με το χαμόγελο, ευγενικός και πρόθυμος σε ότι του ζητηθεί. Νόστιμο και πλούσιο πρωινό. Σίγουρα θα ξαναπάμε με τη πρώτη ευκαιρία. Ευχαριστούμε για όλα κύριε Γιώργο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, DMetaxia
Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο δωμάτιο εξαιρετικο μπανιο αν και χρειάζεται κάποιες ελάχιστες διορθώσεις λόγό φθοράς.ο χωρος του πρωινου ζεστός πολύ ωραία σερβιρισμένο πρωινό με πολύ γευστικά καλουδια και πολύ εξυπηρετική η κυρία που μας σέρβιρε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ier0kliss
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019

Πραγματικά 10/10: πεντακάθαρο, φιλόξενο, καλαίσθητο ήταν το studio που μας φιλοξένησε αυτά τα Χριστούγεννα. Σε όσους αρέσει το ριζόγαλο δοκιμάστε το στο πρωινο: a must!
Ευχάριστη έκπληξη ο άνετος χώρος για parking.
Γλυκήτατοι και εξαιρετικά ευγενείς οι ιδιοκτήτες και ένα ακόμα plus (+): pet friendly ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, barbaragD8232WS
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2019

Μακραν οτι καλυτερο...Τρομερος οικοδεσποτης ο κρ.Γιωργος!Δωματια ζεστα,παραδοσιακα κ συγχρονος μοντερνα!Δεν μας ελειψε τιποτα,σαν να ημασταν σπιτι μας!Μαγευτικα τοπια,δραστηριοτητες για μικρους κ μεγαλους!Ο οικοδεσποτης μας εδωσε οτι πληροφορια χρειαζομασταν για τις εξορμησεις μας!το πρωινο σπιτικο...με παραδοσιακα χειροποιητα προιοντα!οι τιμες πολυ καλες!θα ξαναμεναμε ξανα κ ξανα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Johnsek89