Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο δωμάτιο εξαιρετικο μπανιο αν και χρειάζεται κάποιες ελάχιστες διορθώσεις λόγό φθοράς.ο χωρος του πρωινου ζεστός πολύ ωραία σερβιρισμένο πρωινό με πολύ γευστικά καλουδια και πολύ εξυπηρετική η κυρία που μας σέρβιρε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ier0kliss
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019

Πραγματικά 10/10: πεντακάθαρο, φιλόξενο, καλαίσθητο ήταν το studio που μας φιλοξένησε αυτά τα Χριστούγεννα. Σε όσους αρέσει το ριζόγαλο δοκιμάστε το στο πρωινο: a must!
Ευχάριστη έκπληξη ο άνετος χώρος για parking.
Γλυκήτατοι και εξαιρετικά ευγενείς οι ιδιοκτήτες και ένα ακόμα plus (+): pet friendly ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, barbaragD8232WS
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2019

Μακραν οτι καλυτερο...Τρομερος οικοδεσποτης ο κρ.Γιωργος!Δωματια ζεστα,παραδοσιακα κ συγχρονος μοντερνα!Δεν μας ελειψε τιποτα,σαν να ημασταν σπιτι μας!Μαγευτικα τοπια,δραστηριοτητες για μικρους κ μεγαλους!Ο οικοδεσποτης μας εδωσε οτι πληροφορια χρειαζομασταν για τις εξορμησεις μας!το πρωινο σπιτικο...με παραδοσιακα χειροποιητα προιοντα!οι τιμες πολυ καλες!θα ξαναμεναμε ξανα κ ξανα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Johnsek89
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2019

Σε μια συνταρακτική τοποθεσία που έχει την ιδιότητα να γαληνεύει την ψυχή και να δυναμώνει την καρδιά, το ζεύγος Παπαευαγγέλου συνεχίζουν να εξυψώνουν την έννοια της ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ σε επίπεδο χαροποιού πληρότητας και αρμονίας!
Θεωρήσαμε εαυτούς τυχερούς και ευγνώμονες μπροστά στην τόσο καθηλωτική ομορφιά του ορεινού τοπίου, την παραδοσιακή αρχιτεκτονική λειτουργικότητα και καλαισθησία του χώρου του ξενώνα, την ησυχία του, την καθαριότητα του, αλλά και την ποιότητα και αφθονία ενός πρωινού που μπορεί να σου γλυκάνει όλη τη μέρα!! Το αγαπητό ζευγάρι Παπαευαγγέλου, οι ιδιοκτήτες του ξενώνα με την ζεστή και απλόχερη καρδιά, συγχαίρουν με τη χαρά και την άνεση των φιλοξενουμένων τους, σαν πραγματικοί καλλιτέχνες!!
Δημήτρης + Μαριάννα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitris Z
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Εξαιρετικοι ανθρωποι,μονιμα χαμογελαστοι,προθυμοι να σε εξυπηρετησουν και να κανουν την διαμονη σου υπεροχη!!!δωματια πεντακαθαρα θεα απιστευτη πρωινο υπεροχο!1πραγματικα δεν εχω λογια αξιζει να γνωρισετε αυτους τους υπεροχους ανθρωπους θα κανουν την φιλοξενια μοναδικη!!! ευχαριστουμε κυριε γιωργο παρα πολυ για ολα θα ξαναερθουμε συντομα!!!χθες γυρισαμε και ειμαστε ακομη εκει!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, exerdep e