Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα δωμάτια, πεντακάθαρα και με τρομερή θέα! Το πρωινό εξαιρετικό και ο κύριος Γιώργος ευγενέστατος και πάρα πολύ φιλόξενος! Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όλους όσους επιθυμούν λίγες μέρες ξεκούρασης και ηρεμίας!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, K2573FT_
Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα πολύ όμορφο διήμερο. Ο κύριος Γιώργος ηταν πολύ φιλικός μαζί μας και μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε! Το περιβάλλον πολύ ζεστό, με όμορφη διακόσμηση και πάνω από όλα καθαρό! Το πρωινό τέλειο!!!! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Ευχαριστούμε για όλα!!!

1  Ευχαριστούμε, TravelTogether2008
Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά δεν ξέρω απο που να ξεκινήσω!! Ήταν όλα τόσο όμορφα που τα λόγια χαλάνε και τις εικόνες!!Οι κριτικες ανταποκρίνονται απόλυτα στην πραγματικότητα!! Ο κύριος Γιωργος μας υποδέχτηκε λες και μας γνώριζε χρόνια!! Ένιωσα τοσο οικεία!Το κατάλυμα πολυ μαγικό!! Πιστέψτε με οι εικονες το αδικούν!!Το πρωινό με μεγάλη ποικιλία και όλα πεντανόστιμα!!Σίγουρα θα το ξανα επισκεφτούμε με παρέα!!!Πραγματικά απορώ με αυτή τη μία αρνητική κριτική!! Κύριε Γιώργο σας ευχαριστούμε για ολα!! Φιλιά απο Κέρκυρα!

Ευχαριστούμε, andreasalexiac
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σούπερ. Προσωπικό (οικογενειακή επιχείρηση) φιλικότατο και ευγενικό. Θέρμανση να τη χορταίνεις με ανεξάρτητο αυτόνομο θερμοστάτη το κάθε δωμάτιο. Ατελείωτο καυτό νερό. WiFi σε όλους τους χώρους. Πεντακάθαρο. Πλούσιο πρωινό με σπιτικές μαρμελάδες, πίτες, κτλ. Όλων των ειδών καφέδες και τσάι με βότανα της περιοχής. Μας παραχωρήθηκε το superior δίκλινο χωρίς περαιτέρω κόστος , μιας και ήταν άδειο. Υπέροχη θέα της Αστράκα. Αν πρέπει να ψάξεις για αρνητικό, η ηχομόνωση θα μπορούσε να είναι καλύτερη. Τιμή πολύ καλή, συγκριτικά με την ποιότητα και τις παροχές που προσφέρονται.

Ευχαριστούμε, dimitris_m_1981
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν από τα πιο ωραία μου Χριστούγεννα. Παρά πολύ ωραίος χώρος, νόστιμο σπιτικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία , αξιολάτρευτοι ιδιοκτήτες. Ωραίος χώρος με τζάκι στην ρεσεψιόν. Τέλεια ζεστά δωμάτια. Θα ξαναπάω σίγουρα. It’s one of the best hotels in Papigo.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, gregk36v