Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα πολύ όμορφο διήμερο. Ο κύριος Γιώργος ηταν πολύ φιλικός μαζί μας και μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε! Το περιβάλλον πολύ ζεστό, με όμορφη διακόσμηση και πάνω από όλα καθαρό! Το πρωινό τέλειο!!!! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα! Ευχαριστούμε για όλα!!!

1  Ευχαριστούμε, TravelTogether2008
Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά δεν ξέρω απο που να ξεκινήσω!! Ήταν όλα τόσο όμορφα που τα λόγια χαλάνε και τις εικόνες!!Οι κριτικες ανταποκρίνονται απόλυτα στην πραγματικότητα!! Ο κύριος Γιωργος μας υποδέχτηκε λες και μας γνώριζε χρόνια!! Ένιωσα τοσο οικεία!Το κατάλυμα πολυ μαγικό!! Πιστέψτε με οι εικονες το αδικούν!!Το πρωινό με μεγάλη ποικιλία και όλα πεντανόστιμα!!Σίγουρα θα το ξανα επισκεφτούμε με παρέα!!!Πραγματικά απορώ με αυτή τη μία αρνητική κριτική!! Κύριε Γιώργο σας ευχαριστούμε για ολα!! Φιλιά απο Κέρκυρα!

Ευχαριστούμε, andreasalexiac
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σούπερ. Προσωπικό (οικογενειακή επιχείρηση) φιλικότατο και ευγενικό. Θέρμανση να τη χορταίνεις με ανεξάρτητο αυτόνομο θερμοστάτη το κάθε δωμάτιο. Ατελείωτο καυτό νερό. WiFi σε όλους τους χώρους. Πεντακάθαρο. Πλούσιο πρωινό με σπιτικές μαρμελάδες, πίτες, κτλ. Όλων των ειδών καφέδες και τσάι με βότανα της περιοχής. Μας παραχωρήθηκε το superior δίκλινο χωρίς περαιτέρω κόστος , μιας και ήταν άδειο. Υπέροχη θέα της Αστράκα. Αν πρέπει να ψάξεις για αρνητικό, η ηχομόνωση θα μπορούσε να είναι καλύτερη. Τιμή πολύ καλή, συγκριτικά με την ποιότητα και τις παροχές που προσφέρονται.

Ευχαριστούμε, dimitris_m_1981
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν από τα πιο ωραία μου Χριστούγεννα. Παρά πολύ ωραίος χώρος, νόστιμο σπιτικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία , αξιολάτρευτοι ιδιοκτήτες. Ωραίος χώρος με τζάκι στην ρεσεψιόν. Τέλεια ζεστά δωμάτια. Θα ξαναπάω σίγουρα. It’s one of the best hotels in Papigo.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, gregk36v
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κος Γιώργος ο ιδιοκτήτης είναι ένας φανταστικός άνθρωπος με ευγένεια αγάπη γι'αυτό που κάνει. Το δωμάτιο φανταστικό πέτρινο με ξύλινα έπιπλα. Υπέροχο αναπαυτικό κρεβάτι ζεστό δωμάτιο όλη την ωρα. Το δικό μας δωμάτιο είχε και εκπληκτική θέα στο βουνό
Εξαιρετικό. Μας πρότεινε και πράγματα - δραστηριότητες για να κάνουμε. Στη τιμή είχαμε και ένα πρωινό πλούσιο φουλ στις σπιτικές πίτες, κέικ, αυγά, αλλαντικά, τυριά, μαρμελάδες χειροποίητες, ποικιλία σε καφέ. Πραγματικά ένα εκπληκτικό πρωινό μες την ευγένεια τη καλοσύνη τη προσφορά. Και σερβίρισμα από τους ίδιους όλη την ώρα. Προτείνουμε το ξενώνα αυτό γιατί είναι φανταστικός πραγματικά. Είναι πολύ ζεστός προσεγμένος χώρος γεμάτος πολυτέλεια και πανέμορφο εξωτερικό χώρο όχι μόνο εσωτερικό

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, ElenKent