“Μηδενικη σχεση ποιοτητας-τιμης”
Κριτική για: Εστιατόριο Κονάκι

Εστιατόριο Κονάκι
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Απαραδεκτη εξυπηρετηση με τελειως , πανακριβο φαγητο για την ποσοτητα του και καλα γκουρμε αλλα ουτε πλησιαζει. Δεν θα ξαναπαω.

Ευχαριστούμε, cathrynts1
Ο/η panosdimovasilis, Μάρκετινγκ του Εστιατόριο Κονάκι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και την αξιολόγησή σας! Θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι προσπαθούμε καθημερινά για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτησή σας. Φυσικά και η άποψή σας είναι σεβαστή και έχει ληφθεί σοβαρά υπόψιν για την βελτίωση της εξυπηρέτησης αλλά και της τιμής. Συμπληρωματικά να αναφέρουμε ότι όλα μας τα προϊόντα και οι πρώτες ύλες που χρησιμοποιούμε είναι από τοπικούς παραγωγούς που διασφαλίζουν την ποιότητα και θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε την τοπική κοινωνία.
Σε κάθε περίπτωση είμαστε στην θέση μας και αναλαμβάνουμε την ευθύνη για να γίνουμε καλύτεροι και να φτάσουμε και τα δικά σας πρότυπα!
Με εκτίμηση.

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Χωρίς να είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός στο φαγητό απλά σας λέω μην πάτε......μερίδες για μωρα( αν δε φάτε 5 φέτες ψωμί δε χορταινετε) τίποτα το ιδιαίτερο και ακριβά......την είδαν πολύ γκουρμέ ...νομίζουν ότι μαγειρεύει ο σεφ λαζαρου.....άσε που από ευγένεια έχουν μεσάνυχτα....μάζευε τα πιάτα για να φέρει φρούτο χωρίς να μας πει κουβέντα.....απαραδεκτοι

1  Ευχαριστούμε, ApostolosT60

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και την αξιολόγησή σας! Να σας ευχαριστούμε για έναν ακόμα λόγο. Που μας δώσατε την ευκαιρία να δούμε από την δική σας οπτική γωνία την προσπάθειά μας και να υποσχεθούμε να γίνουμε καλύτεροι ώστε να φτάσουμε τα δικά σας πρότυπα.
Θα ήταν χαρά μας να σας δούμε ξανά στο κατάστημά μας.

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί έπειτα από μια κουραστική μέρα στο βουνό παρεα με τα σκυλιά μας τα οποία ήταν καλοδεχουμενα.
Ήταν όλα άψογα, το φαγητό ήταν παρα πολυ καλο η εξυπηρέτηση ήταν άψογη, γρηγορη και μας έδωσαν προτασεις για τις γυρω περιοχες.
Αν βρεθείτε στην περιοχη αξίζει να το επισκεφτείτε τόσο για το φαγητό, τον χώρο, την τοποθεσία όσο και για την εξυπηρέτηση.
Σίγουρα αν βρεθουμε ξανά στην περιοχη θα είναι επιλογή μας.

Ευχαριστούμε, rafael0k

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και την αξιολόγησή σας! Καθημερινά προσπαθούμε να προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση και ποιότητα ώστε να συμβάλλουμε σε μια άψογη εμπειρία διαμονής στον τόπο μας!
Καλή συνέχεια και συνεχίστε να περπατάτε τα βουνά μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό, πολύ ωραία αυλή και ο Φώτης μας παρείχε εξαιρετική εξυπηρέτηση! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Σπύρος Μ
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ζεστός χώρος..
Με καταπληκτικό φαγητό,καλές τιμές...Και εξυπηρετικοί άνθρωποι!Μη παραλείψετε να δοκιμάσετε προβατίνα με μακαρόνια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, NikolSavva

Εστιατόριο Κονάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εστιατόριο Κονάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!