Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams151 $
Priceline159 $
FindHotel159 $
Agoda.com157 $
Etrip159 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος και γραφικός ξενονας. Όλα στο χωριό είναι απλά. Παροχές νορμαλ. Ωραίο φρέσκο πρωινό. Εξυπηρέτηση πολύ φιλόξενη. Αρκετή ηρεμία. Όχι πολύ καλή ηχομόνωση. Τη μέρα που είχαμε πάει είχε 8 μποφόρ αερα και το δωμάτιο έμπαζε λίγο. Ωστόσο την επόμενη μέρα που ήταν νορμαλ έξω, το δωμάτιο ήταν μια χαρά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, TwoIslandsdallas
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2021

η μόνη κυρία που ήταν εξυπηρετική και πολύ συμπαθητική ήταν η κυρία που παρεβρισκόταν στο πρωινό,καταταλλα δεν ξέραμε που ακριβώς να απευθυνθούμε ,θέλαμε να χρησιμοποιήσουμε το τζάκι αλλά μπορέσαμε μόνο μια φορά γιατί ζητήσαμε ξύλα και μας έδωσαν μόνο 2 και μετά δεν ξαναανταποκριθηκαν.Γενικά είναι ένας πανέμορφος χώρος με πολύ ωραία δωμάτια αλλά τουλάχιστον από τη δίκη μας εμπειρία η εξυπηρέτηση δεν ήταν ικανοποιητική.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 500anastasiam
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2021

Ένας απίστευτος χώρος που δεν χορταίνεις να βγάζεις φωτογραφίες, απίστευτη αρχιτεκτονική, περιποιημένος και καθαρός χώρος!Η κυρία Γεωργία και ο Κύριος Νίκος οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και πρόσχαροι να σε βοηθήσουν και να σου δώσουν ότι πληροφορία θες!Πρωινό με τα όλα του, χειροποίητες μαρμελάδες και κέικ από την Κυρία Γεωργία, ζεστό καφεδάκι και ότι ομελέτα τραβάει η όρεξη σου από τα χεράκια της ζέστη εκείνη τη στιγμή !Το δωμάτιο μεγάλο και καθαρό, απλό με χωριάτικα έπιπλα κ τζάκι!Αν θα μπορούσα να π κάτι που μου έλειψε είναι ένας βραστήρας με δυο φακελάκια τσάι και ίσως κάτι περισσότερο στο ψυγείο καθώς δεν υπάρχει σούπερ μάρκετ στο Πάπιγκο και τα μαγαζιά το Νοέμβρη τουλάχιστον που πήγα εγώ κλείνουν από τις 10!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, remetzo
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία με μαγευτική θεα και ο περιβάλλον χωρος σαν να εχει βγει απο παραμύθι. Το δωμάτιο απλα καλο, οχι βρωμικο αλλα ουτε και πεντακάθαρο. Το μπανιο θελει ανανέωση. Στο πρωινο περιμέναμε μεγαλυτερη ποικιλια με ντόπια προϊόντα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, biowoman78
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020

Η τοποθεσια και η θεα ειναι καταπληκτικα.
Τα δωματια ικανοποιητικα.
Τα μονα αρνητικα ηταν το πρωινο και το σερβις που ηταν ανεπαρκη και το γεγονος οτι παντου στο χωρο υπαρχαν γατες οπου καθονταν στα καθισματα του χωρου.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _M7231KB