“Περάσαμε υπέροχα”

Κουκουνάρι
Περιγραφή: Καφενείο - Παντοπωλείο
Περιγραφή: Καφενείο - Παντοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα ήπιαμε έναν υπέροχο καφέ και φάγαμε ένα πολύ ωραίο πρωινό το καροτκεικ όλα τα λεφτά!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Dream48244635832

Πολύ ωραίο μαγαζί με ευγενικό προσωπικό και θετική διάθεση! Αν βρεθείτε στο Πάπιγκο μην ξεχάσετε να το επισκέφτηκε!!!!

Ευχαριστούμε, 993zetap

Υπέροχος και προσεγμένος χώρος με θέα.
Απίστευτα φιλικό προσωπικό.
Εξαιρετικό carrot Cake και νόστιμη ζεστή σοκολάτα!

Ευχαριστούμε, Mata_Tsan
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική τοποθεσία. Ακόμα πιο φανταστική η γαλατόπιτα! Φιλόξενοι και ευγενικοί άνθρωποι που μας περιποιήθηκαν πραγματικά και μας πρόσφεραν μια όμορφη εμπειρία να θυμόμαστε!

Ευχαριστούμε, DafniVl
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2021

Προσεγμένο, με μελετημένες λεπτομέρειες στη διακόσμηση, χειροποίητα προϊόντα και πολύ μεράκι!! Δοκιμάστε οπωσδήποτε σούπα τραχανά με λάδι τρούφας και σοκολατόπιτα για επιδόρπιο, η ζεστή σούπα θα αντισταθμίσει τη δροσιά του βουνού. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Οι ιδιοκτήτες μας εξυπηρέτησαν εγκάρδια και μας βοήθησαν προτείνοντας μας μέρη για να επισκεφτούμε!

Ευχαριστούμε, vivianlada

Κουκουνάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάπιγκο, Ζαγόρι

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Κουκουνάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!