“Μαγικό!!”
Κριτική για: Κουκουνάρι

Κουκουνάρι
Περιγραφή: Καφενείο - Παντοπωλείο
Περιγραφή: Καφενείο - Παντοπωλείο

Υπέροχος και προσεγμένος χώρος με θέα.
Απίστευτα φιλικό προσωπικό.
Εξαιρετικό carrot Cake και νόστιμη ζεστή σοκολάτα!

Ευχαριστούμε, Mata_Tsan

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική τοποθεσία. Ακόμα πιο φανταστική η γαλατόπιτα! Φιλόξενοι και ευγενικοί άνθρωποι που μας περιποιήθηκαν πραγματικά και μας πρόσφεραν μια όμορφη εμπειρία να θυμόμαστε!

Ευχαριστούμε, DafniVl

Προσεγμένο, με μελετημένες λεπτομέρειες στη διακόσμηση, χειροποίητα προϊόντα και πολύ μεράκι!! Δοκιμάστε οπωσδήποτε σούπα τραχανά με λάδι τρούφας και σοκολατόπιτα για επιδόρπιο, η ζεστή σούπα θα αντισταθμίσει τη δροσιά του βουνού. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Οι ιδιοκτήτες μας εξυπηρέτησαν εγκάρδια και μας βοήθησαν προτείνοντας μας μέρη για να επισκεφτούμε!

Ευχαριστούμε, vivianlada
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο περιβάλλον….. υπέροχος καφές….. και ακόμα πιο υπέροχα γλυκα….. το σέρβις άψογο … Η Κατερίνα με τον Γιώργο θα σας εξυπηρετήσουν με τον καλύτερο τρόπο…. Επιβάλλεται η σταση για απόλαυση καφέ στην επίσκεψη σας στο Πάπιγκο!!

Ευχαριστούμε, 602mixalisp
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Ζεστός και φιλόξενος χώρος, τα παιδιά ευγενικοί και φιλικοί, καφές και σνακ πεντανόστιμα. Ευτυχώς ακολουθήσαμε τις κριτικές και βρεθήκαμε σ' αυτό το παπιγκιώτικο διαμαντάκι. Ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα με διαφορά!

Ευχαριστούμε, 282vassilikid

Κουκουνάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάπιγκο, Ζαγόρι

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Κουκουνάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!