“Αρκετά υπερτιμημενο”

Εστιατόριο Ιωαννίδης
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπερκοστολογηση λόγω περιοχής και λίγων επιλογών..νόστιμο φαγητό, όλα τα κυρίως κοστολογουνταν 10 με 12€ και μας έφεραν καμμένη σπανακόπιτα απ ο την ανάποδη για να μην φαίνεται το κάψιμο. Πολύ καλή εξυπηρετηση.

1  Ευχαριστούμε, Kostas G

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ακριβο για το τιποτα.μας εφερε ενα μεζε με ενα τσιπουρο που κοστιζε 5 €και ηταν 2 γουλιες.παραγγειλαμε μια πιτα που στον κατάλογο το χρεωναν ως πιατο και ηταν ενα κομματακι.υπερβολικα ακριβο.δεν θα ξαναπηγαινα ποτε.

1  Ευχαριστούμε, Aristea K
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, ζεστός και περιποιημένος. Παραδοσιακό μενού από αυτά που αναμένεις να βρεις σε τέτοιους προορισμούς. Καλή εξυπηρέτηση, αλλά πολύ αργή κουζίνα. Τα κρεατικά ήρθαν στο τραπέζι 45 λεπτά μετά τα υπόλοιπα πιάτα, με το μαγαζί να μην είναι γεμάτο. Το μεγαλύτερο όμως μειονέκτημα είναι οι τσιμπημένες τιμές. Πολύ ακριβότερο από αντίστοιχα μαγαζιά, σε Τσεπέλοβο, Μέτσοβο, Αρίστη που επισκευθήκαμε τις μέρες αυτές.

1  Ευχαριστούμε, Bullvai
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς καναμε μια σταση απο την εκδρομη μας αρχικά για καφεδάκι. Τελικά προτιμήσαμε τα τοπικά προϊόντα λικερακια, υποβρυχιο μαστίχα όπως παλιά Και μια πιο σύγχρονη νότα σοκολατοπιτα... η οποία ήταν τόσο ζουμερή σαν να φτιάχτηκε από πραλινα! Η καλύτερη που έχω φαει

1  Ευχαριστούμε, Maria V
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω λογια απο τα καλυτερα εστιατορεια που εχω επισκεφθεί στην ζωή μου το περιβάλλον φοβερό μολις μπεις στην πολη καλο φαγητο σικ ατμόσφαιρα το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Galleraki

Εστιατόριο Ιωαννίδης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Πάπιγκο, Ζαγόρι

Εστιατόριο Ιωαννίδης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!