“Εξαιρετικό ”
Κριτική για: Ταβερνα Ο Θολος

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος με εξαιρετικό φαγητό και προσιτές τιμές.. Πεντανοστιμο μπιφτέκι αγριογουρουνου και μοσχαράκι με χυλοπίτες!ποικιλια από ορεκτικά που θες να τα πάρεις όλα, επιλέξαμε τυροπιταρι με μέλι και παστό ομελέτα!το κόκκινο κρασί από τα ωραίοτερα που έχω δοκιμάσει.!το συστήνω ενεπιφυλακτα.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, DimitrisP799

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε τη Δημητσανα το τριημερο των Χριστουγεννων , προτιμησαμε για το φαγητο μας να διαλεξουμε κατι πιο παραδοσιακο κ ατμοσφαιρικο κ ετσι καταληξαμε στο θολο! Το υπογειο κουτουκακι με τις πεντανοστιμες λιχουδιες!!! Πηραμε ελαφι με δαμασκηνα και αγριογουρονο κοκκικιστο με χωριατικες χυλοπιτες ηταν υπεροχα μαγειρεμενα και πεντανοστιμα!! Χορταστικες μεριδες και πλουσιο μενου ορεκτικων! Μειναμε στη Δημητσανα 4 μερες και ο θολος ειχε αναλαβει ολοκληρωτικα τη διατροφη μας!!Οσον αφορα τα σχολια του Νikos K και uskiathit που επελεξαν να σχολιασουν προφανως οικογενειακως.... Τυγχανει να ειμασταν παρον στο σκηνικο και η κριτικη σας ειναι τουλαχιστον αδικη!!! Ειχατε κυριολεκτικα οικιοποιηθει το χωρο με τα παιδια σας να παιζουν ανεξελεγκτα κ αφου ο σερβιτορος μας ρωτησε αν μας ενοχλουν κ αρνηθηκαμε δε σας ανεφερε τιποτα!! Οι μεριδες ηταν αντικειμενικα μεγαλες κ χορταστικες κ ο σερβιτορος στην κυριολεξια ευγενεστατος σε οποια σας υπερβολικη απαιτηση!!!! Συστηνουμε θολο με κλειστα ματια!!! Κ ελπιζω συντομα να καταφερω να σας ξανα επισκεφτω για γευτω τις πεντανοστιμες λιχουδιες σας!!!

Ευχαριστούμε, lolipop2490
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

Καλό φαγητό (με εξαιρεση τις τηγανιτές πατάτες) και σχετικά καλές τιμές. Ο κόκκορας κρασσάτος ήταν μια πολύ καλή και μεγάλη μερίδα, όπως καλό ήταν και το αρνάκι το μαγειρευτό.

Ευχαριστούμε, Vagelis V
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρηκαμε "καταφυγιο" στο συμπαθητικο υπόγειό του εν μέσω σφοδρης καταιγίδας. Η μοσχαρόσουπα καλη, η μελιτζάνα φούρνου νοστιμη, η σαλάτα Θολος και το μπουγιουρντι ικανοποιητικα και το λευκο κρασί γευστικο. Ευγενικος ο σερβιτόρος και οι τιμές πολυ καλές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitra T
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016

Απαραδεκτα μικρες μεριδες και απο γευση τιποτα το ιδιαιτερο σε ολα τα πιατα που δοκιμασαμε!!
Στην ευγενικη μας παρατηρηση για το μεγεθος της μεριδας, μας απαντησαν με extra κομματι κοκορα(που ουτε με αυτο συμπληρωνες κανονικη μεριδα) και αυτο αγενεια και τα μουτρα κυριολεκτικα κατω...

Απλα προσπεραστε το!!!

Ευχαριστούμε, Nikos K

Ταβερνα Ο Θολος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δημητσάνα, Περιοχή Αρκαδίας

Ταβερνα Ο Θολος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!