“Αγριογούρουνο σαν λουκούμι!”
Κριτική για: Το στέκι της γεύσης

Το στέκι της γεύσης
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό το μεσημέρι, παραγγείλαμε μερίδα αγριογούρουνο, καλαμάκια χοιρινά ,πατάτες τηγανίτες, σαλάτα σπέσιαλ, τυροκαυτερή , κρασάκι. Τέτοιο αγριογούρουνο δεν έχουμε ξαναφάει, έλιωναν στο στόμα τα κρέατα, μπράβο στον Γιώργο τον μάγειρα!
Καλαμάκια τέλεια, τυροκαυτερή όσο πρέπει κοφτερή και νόστιμη,μεγάλες μερίδες,τιμές φυσιολογικές, μας άρεσαν όλα. Όμορφο περιβάλλων και ευγενικό προσωπικό , άμα θα ξανάρθουμε από Αθηνα οποιαδήποτε θα ξαναφάμε εκεί!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 477eiriniv
Ο/η _A1378ZU, Ιδιοκτήτης του Το στέκι της γεύσης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, είναι η κινητήρια δύναμη να συνεχίζουμε με μεράκι! Την δουλειά που αγαπάμε! Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε στο ταβερνάκι μας!

Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εν μέσω καραντίνας βρεθήκαμε στο χωριό Δημητσάνα και έπρεπε να φάμε κάτι. Δεδομένου ότι μόνο με take away μπορούσαμε να φάμε αποφασίσαμε να παραγγείλουμε καλαμάκια κοτόπουλο λόγω ευκολίας. Τα καλαμάκια δεν ήταν νόστιμα και ήταν αρκετά λιπαρά. Και το καλύτερο ήταν ότι το κάθε καλαμάκι κόστιζε 2,5€.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, x2giannis
Ο/η _A1378ZU, Ιδιοκτήτης του Το στέκι της γεύσης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Απριλίου 2021

Καλησπέρα σας! Μας κάνει τρομερή εντύπωση που δεν σας άρεσαν τα σουβλάκια κοτόπουλο που παραγγείλατε γιατί δεν έχουμε ακούσει κάποιο παράπονο, αντιθέτως ακούμε τα καλύτερα, και από ντόπιους και από επισκέπτες. Βέβαια η γεύση είναι υποκειμενική και δεχόμαστε ότι δεν ήταν του γούστου σας! Η τιμή είναι ανάλογη της αγοράς κ της ποιότητας που επιθυμούμε να έχουν οι πρώτες ύλες μας και να σερβίρουμε στην οικογενειακή μας ταβέρνα! Ελπίζουμε την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε το χωριό μας, με διαφορετικές κοινωνικές συνθήκες από τις τωρινές που επικρατούν στην χώρα μας,να μας δώσετε μια ακόμα ευκαιρία για να απολαύσετε την εξυπηρέτηση κ την ποιότητα που προσφέρουμε όπως μας αρμόζει! Σας ευχόμαστε καλό Πάσχα

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Τα λόγια είναι περιττά, οικογενειακό περιβάλλον, εξαιρετικά πιάτα και άψογη εξυπηρέτηση. Αν οχι το καλύτερο από τα καλύτερα της περιοχής! Μια επίσκεψη θα σας ψήσει

Ευχαριστούμε, Stasino1987
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2020

Σε κεντρικότατο σημείο στο χωριό βρίσκεται η ταβέρνα αυτή. Έχει μικρό χώρο αλλά είναι ωραίος με πέτρα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Μεγάλη ποικιλία τόσο σε θαλασσινά όσο και σε κρεατικά. Διαλέξαμε κρέας το οποίο ήταν φοβερό. Οι μερίδες ήταν νορμάλ προς το μεγάλες. Οι γεύσεις καταπληκτικές. Οι τιμές ελαφρώς τσιμπημένες αλλά η ποιότητα δεν συγκρίνεται.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, kyriakimarinal
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2020

Το περιβάλλον όμορφο αλλά η θέρμανση ελάχιστη....το φαγητό καλό αλλά ακριβό και χωρίς ένα κέρασμα στο τέλος...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, G8144ZZ_
Ο/η F8983JL_, Ιδιοκτήτης του Το στέκι της γεύσης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Φεβρουαρίου 2020

Καλησπέρα σας! ευχαριστούμε για την κριτική σας ,θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η θέρμανση ειναι σταθερή όλη την ημέρα στους 21°, αλλά αν είχατε επιλέξει να καθίσετε σε τραπέζι κοντά στην έξοδο λόγο του κόσμου το Σαββατοκύριακο που μπαινοβγαίνει είναι λογικό να ήσασταν δυσαρεστημένη και ζητούμε συγνώμη,δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό. Σο φαγητό,οι τιμές είναι φυσιολογικές και ανάλογες του τι επιλέγετε να φάτε.Ξεκινοντας από μερίδα στα 6 € φθάνοντας τα 15 -18€ που είναι κ το ακριβότερο πιάτο μας, αλλά αυτό το επιλέγετε εσείς από την στιγμή που υπάρχουν κατάλογοι. Το κέρασμα είναι προαιρετικό,συνήθως κερναμε κρασάκι στο φαγητό, αλλά αν ρωτούσατε για γλυκάκι θα ήταν χαρά μας να σας προσφέρουμε γιαούρτακι με χειροποίητο γλυκό κουταλιού.

Το στέκι της γεύσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δημητσάνα, Περιοχή Αρκαδίας

Το στέκι της γεύσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!