“Εστιατόριο”
Κριτική για: Στο Κιούπι

Στο Κιούπι
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Η εξυπηρέτηση ήταν απρόσωπη και κάπως μηχανική. Δεν αιστανθήκαμε ότι ο κύριος μας "έβλεπε". το αρνάκι στην λαδόκολλα, που πρέπει να ήταν ζυγούρι, ήταν επιεικώς μέτριο. τα δε φρούτα ως επιδόρπιο ήταν κομμένα σε πολύ λεπτές φέτες και ελαφρά μαυρισμένες, προφανώς ήταν κομμένες από ώρα πριν το σερβίρισμα.

1  Ευχαριστούμε, Γκόλφω Τ

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

οσο βρισκομασταν εκει συνεβησαν 2 γεγονοτα με πελατες.
1ον καθυστερηση παραγγελιας με πελατες και εν συνεχεια διαπληκτισμος του ιδιοκτητη μαζι τους
2ον προβλημε τη πληρωμη σε διαφορετικη παρεα

1  Ευχαριστούμε, Despoina S
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ χάλια συμπεριφορά καταστηματάρχη.ολα τα φαγητά ήταν χάλια.πολυ ψυχρό κλήμα μέσα στο μαγαζί χάλια ατμόσφαιρα.ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!

2  Ευχαριστούμε, johnpele
Ο/η GiorgosKioupi, Ιδιοκτήτης του Στο Κιούπι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για την κριτική σας
αλλά γιατί δε μας αναφέρατε κάτι κατά τη διάρκεια της παραμονής σας στο εστιατόριο
Και δεν πήραμε από σας κανένα από τα πιάτα πίσω
Όσο για την συμπεριφορά γίνεται πιο συγκεκριμένοι για να καταλάβουμε κι εμείς τι σας πείραξε

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κακό.Περα από τον όμορφο χώρο,τα υπόλοιπα ήταν δράμα.Στα μαγειρευτά το κουνέλι ήταν κακομαγειρεμένο,το γκιουλμπασι στεγνό.Η σαλάτα χειρότερη απο self service restaurant... Η εξυπηρέτηση αστα να πάνε περιμέναμε ένα εικοσαλεπτο για παραγγελία χωρίς να έχει ιδιαίτερο κόσμο.

2  Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΗ Ρ
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χάλια φαγητό. Πολύ κακή εξυπηρέτηση. Ωραίος χώρος αλλά σου χαλάει όλη τη διάθεση το κακομαγειρεμένο και άνοστο φαγητό. Δεν θα ξαναπήγενα με τίποτα.

2  Ευχαριστούμε, Adhs g

Κατά αρχήν ευχαριστούμε που ασχοληθήκατε να μας κρίνετε
αλά θα προτιμούσαμε να μας επιστρέψετε το για εσας χάλια φαγητό και να μας κάνετε την κριτική σας ατο τραπέζι λέγοντας μας τι ήταν χάλια ώστε να το διορθώσουμε

Στο Κιούπι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δημητσάνα, Περιοχή Αρκαδίας

Στο Κιούπι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!