Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν τέλεια!!! Μείναμε στο δωμάτιο Άδωνης,η θέα εκπληκτική,η καθαριότητα άψογη! Το δε πρωινό άριστο με τοπικά προϊόντα κ όλα χειροποίητα! Οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι κ το προσωπικό πάντα ευχαρο κ εξυπηρετικο! Σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
3  Ευχαριστούμε, Andreaskorinthos
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλύτερος ξενώνας στη Δημητσάνα με διαφορά!! Τα δωμάτια υπέροχα (εμείς μείναμε στο "Κέδρος" στο οποίο κυριαρχούσε το ξύλο!). Το πρωινό πλουσιοπάροχο, η εξυπηρέτηση άψογη και οι ιδιοκτήτες πολύ ζεστοι και φιλικοί! Θα επιστρέψουμε σιγουρα και επομενη φορά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, ElenaBalai
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο πρωινο, φιλικες τιμες, φιλικο περιβαλλον και οσο για τα δωμάτια ανετα,ζεστα και φυλοξενα.
Θα συναντήσετε στην εισοδο του χωριου ειναι ενα πολυ ομορφο πετροχτιστο κτήριο και διαθετει και παρκιγκ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Takhs M
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μοναδική θέση στο πανέμορφο χωριό της Δημητσάνας. Καταπληκτική θέα!!! Όλα τα δωμάτια εξοπλισμένα για την καλύτερη και πιο άνετη διαμονή. Χορταστικό πρωινό και το προσωπικό έτοιμο να μας εξυπηρετήσει. Σίγουρα θα το ξανάεπισκεφτω.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Stefanopoulos P
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Επισκέπτομαι τη Δημητσάνα αρκετά συχνά και κάθε φορά επιλέγω για τη διαμονή μου το "Εν Δημητσανη". Είναι ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολυ όμορφα δωμάτια και πολυ καθαρά και προσεγμένα. Επίσης ο χώρος υποδοχής και πρωινού είναι πολυ ζεστός και καλογουστος. Το πρωινό έχει υπέροχες γεύσεις και πολυ ξεχωριστές. Το προσωπικό πολυ εξυπηρετικό και φιλόξενο. Σίγουρα αξίζει την επίσκεψη σας.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
2  Ευχαριστούμε, DimitraT95