Εν Δημητσάνη
Ξενοδοχείο Κεντρικον(Λαγκάδια)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Πέτρινος Πύργος(Βαλτεσινίκο)
Art Mainalon Hotel(Βυτίνα)
Agoda.com
  • Δωρεάν στάθμευση
Vytina Mountain View Hotel(Βυτίνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
  • Εστιατόριο
Abeliona Retreat(Αμπελιώνα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel Dimitsana(Δημητσάνα)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
  • Δωρεάν Ίντερνετ
TripAdvisor
Απολλώνιον(Ανδρίτσαινα)
TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μοναδική θέση στο πανέμορφο χωριό της Δημητσάνας. Καταπληκτική θέα!!! Όλα τα δωμάτια εξοπλισμένα για την καλύτερη και πιο άνετη διαμονή. Χορταστικό πρωινό και το προσωπικό έτοιμο να μας εξυπηρετήσει. Σίγουρα θα το ξανάεπισκεφτω.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Stefanopoulos P
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Επισκέπτομαι τη Δημητσάνα αρκετά συχνά και κάθε φορά επιλέγω για τη διαμονή μου το "Εν Δημητσανη". Είναι ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με πολυ όμορφα δωμάτια και πολυ καθαρά και προσεγμένα. Επίσης ο χώρος υποδοχής και πρωινού είναι πολυ ζεστός και καλογουστος. Το πρωινό έχει υπέροχες γεύσεις και πολυ ξεχωριστές. Το προσωπικό πολυ εξυπηρετικό και φιλόξενο. Σίγουρα αξίζει την επίσκεψη σας.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Dimitra T
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Πολύ ευγενικοί ιδιοκτήτες και προσωπικό. Τέλειο το δωμάτιο, ευρύχωρο και πολύ όμορφα διακοσμημένο. Η Δημητσάνα είναι πολύ όμορφη και οι ιδιοκτήτες θα σας δώσουν μερικές συμβουλές για το πού να πάτε. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Ναυσικά Χ
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο και άψογη εξυπηρέτηση. Όσες φορές και να το επισκεφθούμε είναι πάντα η πρώτη μας επιλογή. Όμορφα διακοσμημένα δωμάτια, πολύ καθαρά και εξαιρετικός ο χώρος της υποδοχής. Φιλικό προσωπικό και πρόθυμο πάντα να μας εξυπηρετήσει. Όσο για το πρωινό, μεγάλη ποικιλία και όλα πολύ πολύ νόστιμα

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Dimi P
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στην μαγευτική και Ιστορική Δημητσάνα και διανυκτέρευσαμε στο εν Δημητσάνη.Απο την πρώτη εικόνα που είδαμε καταλάβαμε τι θα ακολουθούσε.Είδαμε ένα πανέμορφο πέτρινο οικοδόμημα που η πέτρα και το ξύλο έδεναν αρμονικά μεταξύ τους και σε ταξίδευαν σε άλλες εποχές.Ενα όμορφο σιντριβάνι υπάρχει στην αυλή τέτοιο ώστε να σου δώσει την εικόνα τον ποταμών και των νερών που υπάρχουν στην Δημητσάνα.Ο χώρος υποδοχής πανέμορφος με ένα τζάκι να ζεσταίνει την ατμόσφαιρα μα και την ψυχή μας.Το δωματιό μας μοναδικό.Μείναμε στον "Κέδρο" έτσι ονομαζόταν το δωμάτιο μας.Τα πάντα μεσα σε αυτό είναι απο ξύλο περίτεχνα κατασκευασμένα.Κρεβάτι απο κορμό κέδρου με απίθανο σχήμα,όπως και όλα τα έπιπλα μέσα σε αυτό.Εκπληξη ήταν και το πρωινό.Παραδοσιακές γεύσεις,χειροποίητα γλυκά και εδέσματα.Ο επαγγελματισμός σε συνδιασμό με το οικογενειακό περιβάλλον νομίζω είναι το μυστικό της επιτυχίας.Συνεχίστε έτσι και εμείς θα σας προτιμούμε σε κάθε εξόρμηση μας στα μέρη σας.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Giannis S