Εν Δημητσάνη
Archontiko Deligianni(Δημητσάνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ξενώνας Ξένιος(Δημητσάνα)
Kaza Guesthouse(Δημητσάνα)
Koustenis Village(Δημητσάνα)
  • Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο και άψογη εξυπηρέτηση. Όσες φορές και να το επισκεφθούμε είναι πάντα η πρώτη μας επιλογή. Όμορφα διακοσμημένα δωμάτια, πολύ καθαρά και εξαιρετικός ο χώρος της υποδοχής. Φιλικό προσωπικό και πρόθυμο πάντα να μας εξυπηρετήσει. Όσο για το πρωινό, μεγάλη ποικιλία και όλα πολύ πολύ νόστιμα

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Dimi P
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στην μαγευτική και Ιστορική Δημητσάνα και διανυκτέρευσαμε στο εν Δημητσάνη.Απο την πρώτη εικόνα που είδαμε καταλάβαμε τι θα ακολουθούσε.Είδαμε ένα πανέμορφο πέτρινο οικοδόμημα που η πέτρα και το ξύλο έδεναν αρμονικά μεταξύ τους και σε ταξίδευαν σε άλλες εποχές.Ενα όμορφο σιντριβάνι υπάρχει στην αυλή τέτοιο ώστε να σου δώσει την εικόνα τον ποταμών και των νερών που υπάρχουν στην Δημητσάνα.Ο χώρος υποδοχής πανέμορφος με ένα τζάκι να ζεσταίνει την ατμόσφαιρα μα και την ψυχή μας.Το δωματιό μας μοναδικό.Μείναμε στον "Κέδρο" έτσι ονομαζόταν το δωμάτιο μας.Τα πάντα μεσα σε αυτό είναι απο ξύλο περίτεχνα κατασκευασμένα.Κρεβάτι απο κορμό κέδρου με απίθανο σχήμα,όπως και όλα τα έπιπλα μέσα σε αυτό.Εκπληξη ήταν και το πρωινό.Παραδοσιακές γεύσεις,χειροποίητα γλυκά και εδέσματα.Ο επαγγελματισμός σε συνδιασμό με το οικογενειακό περιβάλλον νομίζω είναι το μυστικό της επιτυχίας.Συνεχίστε έτσι και εμείς θα σας προτιμούμε σε κάθε εξόρμηση μας στα μέρη σας.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Giannis S
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε πολύ ικανοποιημενοι κ σίγουρα θα επισκεφθούμε ξανά τον ξενώνα σας !!!καθαριότητα , φιλοξενία ,πολύ προσεγμένα δωμάτια .ο,τι πρέπει για απόδραση αναψυχης ....το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!!!!!!!! ευχαριστουμε για όλα!!!!!!!!!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xristina G
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Ο ξενώνας είναι λίγο πριν το χωριό, δίνοντας την ευκαιρία για έναν μικρό περίπατο μέχρι το κέντρο. Το αμάξι το παρκάραμε στο πάρκινγκ και το χρησιμοποιήσαμε ξανά όταν φύγαμε! Το δωμάτιο εξαιρετικό! καθαρό, παραδοσιακό, με εντυπωσιακή θέα στο χωριό. Για το προσωπικό δεν έχω λόγια! Όσο για το πρωινό, ακόμα το συζητάμε. Τα αναπαυτικά κρεβάτια και η σάουνα το κερασάκι στη τούρτα! Σίγουρα θα ξαναπάμε και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ωραίο ξενοδοχείο στο όμορφο χωριο τς Δημητσάνας!
Τα δωματια ειναι ευρύχωρα και καλόγουστα πολυ ομορφα διακοσμημένα και επιπλωμένα ικανοποιούν ολα τα γούστα!
Άριστη διαμονή υπέροχος χώρος φιλική εξυπηρέτηση!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Μαρία Τ