Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2019

Το σημείο που βρίσκεται ο ξενώνας είναι πολύ κεντρικό, μέσα σε 5 λεπτάκια με τα πόδια είσαι στον κεντρικό δρόμο της δημητσανας με τα μαγαζιά. Το δωμάτιο όπως ακριβώς φαινόταν στις φωτογραφίες, πολύ όμορφο, πολύ ζεστό, πολύ καθαρό!! Μου άρεσε πολύ που το κρεβάτι ήταν γωνιακό και το τζάκι δίπλα του. Η κα Κατερίνα και ο άντρας της πάρα πολύ ευγενικοι και εξυπηρετικοι, ο, τι τους ρωτουσαμε να μας πουν, ο, τι χρειαζομασταν να μας το προσφέρουν. Όσο για το πρωινό πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια!! Η κα Κατερίνα κάθε πρωί μας είχε, εκτός από τα κλασσικά μαρμελάδες, βούτυρο, ψωμί, κέικ, έφτιαχνε διάφορα και πολύ νόστιμα πιάτα εκείνη την ώρα. Κολοκυθοπιτα, μπουγάτσα, ομελέτα, καγιανα, τυροπιτα, αυγά με μπέικον κ.α.Το πρωινό ξεπέρασε κάθε προσδοκία!! Είναι μια όμορφη οικογενειακή επιχείρηση που προσπαθεί για το καλύτερο!! Συνεχίστε έτσι!! Μπράβο σας!! :) :)

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, maryvi2007
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2019

Πολύ θερμή υποδοχή, δωρεάν εμφιαλωμένο νερό, δωρεάν ρακί, πολύ καλό και πλούσιο πρωινό (χυμός, γαλατόπιτα, κολοκυθόπιτα, αυγά με μπέικον, μας ρώτησαν και για άλλα, αλλά είχαμε ήδη σκάσει! Πολύ ωραία διακόσμιση, ευρύχωρο δωμάτιο, καθαρό, πολύ ευγενικοί και ζεστοί άνθρωποι. Μας εξυπηρέτησαν σε ότι τους ζητήσαμε! Προσφέρεται επίσης τάβλι, βιβλία για διάβασμα, χαρτιά, τα πάντα. Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω. Έχουν και φαρμακείο με τα πάντα, που δυστυχώς μας χρειάστηκε...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, katsianakis
Η κριτική έγινε: 13 Μαΐου 2019

Απ΄τους πιο παραδοσιακούς ξενώνες στην περιοχή. Καθαρό δωμάτιο με όλε τις παροχές. Στο δωμάτιο μας περίμενε κέρασμα με τσίπουρο και κρασί.Το πρωινό εξαιρετικό,φτιαγμένο εκείνη την ώρα από την ιδιοκτήτρια με παραδοσιακά τοπικά προϊόντα.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, ls170294
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακώς για παραμονή Πρωτοχρονιάς...πράγματι φιλόξενοι οικοδεσπότες, εξαιρετικά πλήρες πρωινό, υπέροχο δωμάτιο, ζεστό, καθαρό, ό,τι έπρεπε για χαλαρές οικογενειακές διακοπές...το συνιστώ ανεπιφύλακτα...ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη διαμονή..Σοφία-Γιάννης

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Cophia G
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλικό περιβάλλον με άψηγη εξυπηρέτηση! Το πρωινό φρέσκο σπιτικό και ζεστό!! Το τζάκι αναμμένο για εμάς όλες τις ώρες!το μπάνιο καθαρό με μόνιμο ζεστό νερό ! Θέα από το παράθυρο που σου γαληνευει τη ψυχή.
Η καλύτερη επιλογή δωματίου που μπορείς να κάνεις στη Δημητσάνα!
Να το επισκεφτείτε δίχως δεύτερη σκέψη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Anna B