“Τεραστιες μερίδες!”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Κάβος

Ψαροταβέρνα Κάβος
Περιγραφή: οικογενειακη επιχειρηση πανω στην θαλλασα 365 ημερεσ τον χρονο με λαδι παραγωγησ μασ με ψωμι δικο μασ το οποιο φτιαχνουμε μονοι μασ ,με εμονη στην ποιοτητα και την απολητη φρεσκαδα των προιοντον μασ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική γαριδομακαροναδα, για πάνω απο 2 άτομα, πολύ καλά και τα κρατικά, μεγάλες μερίδες γενικά, αψογη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, AlexandraS585

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό σε ένα όμορφο περιβάλλον. Γρήγορη εξυπηρετηση απο ευγενικό προσωπικό. Οι τιμές στα ψάρια ίσως λίγο τσιμπημενες αλλά στα υπόλοιπα φαγητά καλές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, -12_amalia_12
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό σέρβις, φρέσκα θαλασσινά, καλές τιμές και υπέροχη τοποθεσία, μέσα στη θάλασσα.
απλό και λιτό με νόστιμα πιάτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Ιωάννα Α
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενεστατος ο ιδιοκτητης. Πολυ καλο και φρεσκο φαγητο. Δικο του υπεροχο ψωμι. Πολυ λογικες τιμες. Ησυχο περιβαλλον με καλη θεα. Θα ξαναρθουμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, George M
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλό εστιατόριο με καλο φαγητό, φρέσκο και ποιοτικό. Η εξυπηρέτηση άψογη και πολύ φιλική. Οι τιμές καλες ...

2  Ευχαριστούμε, 238kostasm

Ψαροταβέρνα Κάβος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Κάβος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.