“Εξαιρετικό για την περιοχή”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Κάβος

Ψαροταβέρνα Κάβος
Περιγραφή: οικογενειακη επιχειρηση πανω στην θαλλασα 365 ημερεσ τον χρονο με λαδι παραγωγησ μασ με ψωμι δικο μασ το οποιο φτιαχνουμε μονοι μασ ,με εμονη στην ποιοτητα και την απολητη φρεσκαδα των προιοντον μασ
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018

Δικό τους ελαιόλαδο στη σαλάτα, δικό τους ψωμάκι με προζύμι, παχιά σκιά από μουριές, φρέσκες καλοτηγανισμένες κουτσομούρες, τέλεια κολοκυθάκια-πιπεριές κτλ. πατατούλες κανονικές (όχι προτηγανισμένες), καλαμαράκι όπως πρέπει και ουζάκι ή τσίπουρο. Τι άλλο να ζητήσετε στις διακοπές; Τις λογικές τιμές.Τις έχει κι αυτές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Yiannis G

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018

Σταθερά το επισκεπτόμαστε για να κάνουμε διάλειμμα όταν πάμε Αθήνα Θεσσαλονίκη.
Έχω αποκτήσει την σιγουριά να του παραγγέλνω τηλεφωνικά μεγάλο ψάρι ώστε όταν φτάσουμε να είναι σχεδόν έτοιμο!!!!
Ευγενέστατοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Alexis G
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018

Την ταβέρνα αυτή την επισκεπτόμασταν όποτε περνούσαμε από την περιοχή...αυτό κάναμε και πριν 2 εβδομάδες επιστρέφοντας απ΄το Πήλιο. Καμία σχέση με αυτό που ξέραμε. Μετριότατο το φαγητό χωρίς ποικιλία. Παραπονεθήκαμε στον ιδιοκτήτη και μας δικαιολογήθηκε ότι δεν έχει δουλειά λόγω οικονομικής κρίσης. Δεν θα ξαναπάμε....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, vana123456789
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018

Εξαιρετική επιλογή. Πολύ καλή εξυπηρέτηση,
Ολόφρεσκα θαλασσινά, καλαμαράκια, σαρδέλα, γαύρος και χταπόδι εξαιρετικό.
Ντομάτοσαλάτα εξαιρετική με πολύ καλό ελαιόλαδο.
Εμπροσθεν της θάλλασσας.
Ότι πρέπει για ούζο με καλή παρέα.

Το μονο αρνητικό ότι την ημέρα που καθήσαμε είχε 40 βαθμούς, κάτι που έκανε την κατάσταση ανυπόφορη και δεν μπορέσαμε να ευχαριστηθούμε το τραπέζι μας. Σαφώς δεν φέρει ευθύνη το κατάστημα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Kon_Jacques
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν ξεκινάς με φρεσκοψημένο ψωμί, βουτυράτη φέτα, χειροποίητο τζατζίκι...ο φρέσκος γόνος, η ωραιότατη γαριδομακαρονάδα και σούπερ γαύρος χάνουν τον ρόλο του πρωταγωνιστή. Πολύ καλό το vfm, ικανοποιητικό service και για μεσημεράκι τα τραπέζια κάτω από την παχιά σκιά είναι must.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, PanosMoraitis80

Ψαροταβέρνα Κάβος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Κάβος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!