“Εξαιρετική επιλογή”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Κάβος

Ψαροταβέρνα Κάβος
Περιγραφή: οικογενειακη επιχειρηση πανω στην θαλλασα 365 ημερεσ τον χρονο με λαδι παραγωγησ μασ με ψωμι δικο μασ το οποιο φτιαχνουμε μονοι μασ ,με εμονη στην ποιοτητα και την απολητη φρεσκαδα των προιοντον μασ
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018

Εξαιρετική επιλογή. Πολύ καλή εξυπηρέτηση,
Ολόφρεσκα θαλασσινά, καλαμαράκια, σαρδέλα, γαύρος και χταπόδι εξαιρετικό.
Ντομάτοσαλάτα εξαιρετική με πολύ καλό ελαιόλαδο.
Εμπροσθεν της θάλλασσας.
Ότι πρέπει για ούζο με καλή παρέα.

Το μονο αρνητικό ότι την ημέρα που καθήσαμε είχε 40 βαθμούς, κάτι που έκανε την κατάσταση ανυπόφορη και δεν μπορέσαμε να ευχαριστηθούμε το τραπέζι μας. Σαφώς δεν φέρει ευθύνη το κατάστημα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Kon_Jacques

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν ξεκινάς με φρεσκοψημένο ψωμί, βουτυράτη φέτα, χειροποίητο τζατζίκι...ο φρέσκος γόνος, η ωραιότατη γαριδομακαρονάδα και σούπερ γαύρος χάνουν τον ρόλο του πρωταγωνιστή. Πολύ καλό το vfm, ικανοποιητικό service και για μεσημεράκι τα τραπέζια κάτω από την παχιά σκιά είναι must.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, PanosMoraitis80
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό εστιατόριο με καλο φαγητό, φρέσκο και ποιοτικό. Η εξυπηρέτηση άψογη και πολύ φιλική. Οι τιμές οικονομικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, georgekouts
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ,σοβαρό σέρβις και ότι φάγαμε ήταν πολλή ωραίο !!! Μπράβο στα παιδιά ...θα ξαναπάω σίγουρα !!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, franktA6235UV
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό καλό. Η εξυπηρέτηση λίγο αργή. Στην Ελλάδα της κρίσης όμως ο λογαριασμός δόθηκε προφορικά..... Γνωρίζω πολύ καλά τα της επιβίωσης των επιχειρήσεων, αφορούν όλους μας, το ζούμε όλοι.Αλλά τέτοια θρασύτατη μονομερής προφορική αναγγελία του λογαριασμού.... Αισθάνθηκα μεγάλο κορόιδο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, foteini-thessaloniki
Ο/η ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ, Ιδιοκτήτης του Ψαροταβέρνα Κάβος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2017

Aγαπητη κηρια.Εαν ηρθατε χθες για φαγητο ησασταν η πρωτη παρεα που εξηπερετησα που οχι μονον σας εκοψα αποδειξη αλλα σας ρωτησα εαν χρειαζεστε και τιμολογιο!Για τολογου το αληθες την αποδειξη την αφησατε στο τραπεζι-ετσι και αλλιως ειναι καταχωρημενη στην ταμειακη μου και η ωρα εκδοσης-αλλα μου μου αφησατε και φιλοδωρημα 7ε! θα παρακαλουσα πολυ να αποκαστησετε την αδικια στο προσωπο μου και την δουλεια μου γιατι δεν ειναι σωστο να υφισταμαι τετοια αντιμετωπιση .Υ.Γ Για την ιστορια να ξερεται οτι το ΦΠΑ που θα πληρωσω στο αμεσο διαστημα ειναι μερικες χιλλιαδες ευρο ετσι για να μην ξεχνιωμαστε....

Ψαροταβέρνα Κάβος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Κάβος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!