“Ναι μεν αλλά”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Κάβος

Ψαροταβέρνα Κάβος
Περιγραφή: οικογενειακη επιχειρηση πανω στην θαλλασα 365 ημερεσ τον χρονο με λαδι παραγωγησ μασ με ψωμι δικο μασ το οποιο φτιαχνουμε μονοι μασ ,με εμονη στην ποιοτητα και την απολητη φρεσκαδα των προιοντον μασ
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό καλό. Η εξυπηρέτηση λίγο αργή. Στην Ελλάδα της κρίσης όμως ο λογαριασμός δόθηκε προφορικά..... Γνωρίζω πολύ καλά τα της επιβίωσης των επιχειρήσεων, αφορούν όλους μας, το ζούμε όλοι.Αλλά τέτοια θρασύτατη μονομερής προφορική αναγγελία του λογαριασμού.... Αισθάνθηκα μεγάλο κορόιδο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, foteini-thessaloniki
Ο/η ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ, Ιδιοκτήτης του Ψαροταβέρνα Κάβος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2017

Aγαπητη κηρια.Εαν ηρθατε χθες για φαγητο ησασταν η πρωτη παρεα που εξηπερετησα που οχι μονον σας εκοψα αποδειξη αλλα σας ρωτησα εαν χρειαζεστε και τιμολογιο!Για τολογου το αληθες την αποδειξη την αφησατε στο τραπεζι-ετσι και αλλιως ειναι καταχωρημενη στην ταμειακη μου και η ωρα εκδοσης-αλλα μου μου αφησατε και φιλοδωρημα 7ε! θα παρακαλουσα πολυ να αποκαστησετε την αδικια στο προσωπο μου και την δουλεια μου γιατι δεν ειναι σωστο να υφισταμαι τετοια αντιμετωπιση .Υ.Γ Για την ιστορια να ξερεται οτι το ΦΠΑ που θα πληρωσω στο αμεσο διαστημα ειναι μερικες χιλλιαδες ευρο ετσι για να μην ξεχνιωμαστε....

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017

Ψαροταβέρνα που μπορεί να εμπιστευτεί και ο περαστικός ταξιδιώτης. Πάντα τρώμε εξαιρετικά, και είναι το πιο ευχάριστο διάλειμμα στη διαδρομή μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, astefani2017
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό.μεγαλες μερίδες.αρκετα καλές τιμές για την ποιότητα του φαγητού.τα ψάρια ολοφρεσκα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017

Σπιτικό φαγητό !
Αξίζει να το επισκευθείτε !
Οταν το είδαμε νομίζαμε οτι είναι πολυ τουριστικό και θα μας απογοητεύσει.
Ευτυχώς πεινούσαμε αρκετά και είπαμε να το ρισκάρουμε.
Ηταν πραγματικά μια αποκάλυψη !
Μεζεδάκια φτιαγμένα με μεράκι!
Φρεσκότατες σαλάτες.
Παν φρέσκα ψάρια!
Το γεγονός οτι εχει πολυ κόσμο οφείλεται στην ποιότητα που προσφέρει στον κόσμο και λιγότερο στην εξαιρετική του τοποθεσία !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, ElenaAndreasGio
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικη φιλοξενια ολα φρεσκα και προσιτες τιμες
Υπεροχη παραλια
Σπιτικο φαγητο
Καταλληλο για οικογενειες
Πανω στη θαλασσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, karakitsos g

Ψαροταβέρνα Κάβος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Κάβος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!