“Φαγητο στη παραλία αχλάδι”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Κάβος

Ψαροταβέρνα Κάβος
Περιγραφή: οικογενειακη επιχειρηση πανω στην θαλλασα 365 ημερεσ τον χρονο με λαδι παραγωγησ μασ με ψωμι δικο μασ το οποιο φτιαχνουμε μονοι μασ ,με εμονη στην ποιοτητα και την απολητη φρεσκαδα των προιοντον μασ
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό.μεγαλες μερίδες.αρκετα καλές τιμές για την ποιότητα του φαγητού.τα ψάρια ολοφρεσκα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris T

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017

Σπιτικό φαγητό !
Αξίζει να το επισκευθείτε !
Οταν το είδαμε νομίζαμε οτι είναι πολυ τουριστικό και θα μας απογοητεύσει.
Ευτυχώς πεινούσαμε αρκετά και είπαμε να το ρισκάρουμε.
Ηταν πραγματικά μια αποκάλυψη !
Μεζεδάκια φτιαγμένα με μεράκι!
Φρεσκότατες σαλάτες.
Παν φρέσκα ψάρια!
Το γεγονός οτι εχει πολυ κόσμο οφείλεται στην ποιότητα που προσφέρει στον κόσμο και λιγότερο στην εξαιρετική του τοποθεσία !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, ElenaAndreasGio
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικη φιλοξενια ολα φρεσκα και προσιτες τιμες
Υπεροχη παραλια
Σπιτικο φαγητο
Καταλληλο για οικογενειες
Πανω στη θαλασσα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, karakitsos g
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή κακαβιά στον Κάβο
Καλός επαγγελματίας ο Θανάσης και πάντα ετοιμος με καλό ψάρι και πρώτες καραβίδες!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Ioannis V
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

τα καλύτερα ψάρια. Ο ιδιοκτήτης θα σας κατα περιποιηθεί.Φαγητό καταπληκτικό.Μένετε ενθουσιασμένοι. Νίκος-Ισμήνη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Nick D

Ψαροταβέρνα Κάβος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος

Ψαροταβέρνα Κάβος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!