Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
eDreams
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2020

Η θέση του ,ο περιβάλλων ελεύθερος χώρος για ασφαλή στάθμευση , και οι ένοικοι συνήθως επαγγελματίες, το καθιστούν πολύ καλή επιλογή για επαγγελματική επίσκεψη στην πόλη .εχει θέα στην πόλη και είναι πάνω στους οδικούς άξονες .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _X397HF
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019

έκπληξη μεγάλη, πεντακάθαρο, τεράστιο, πλούσιο πρωινό, τεράστια δωμάτια, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. ζεστοί χώροι, ωραία τοποθεσία είναι από τα λίγα που μπορώ να πρωτοθυμηθώ. το συστήνω ανεπιφύλακτα

Συμβουλή για το δωμάτιο: όσα είδα ήταν πολύ ωραία. είχαμε κλείσει αρκετά δωμάτια στον 2ο όροφο
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, EvaL1716
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2019

Η διαμονή μας ήταν σύντομα, παρόλα αυτά νιώσαμε όμορφα από την υποδοχή και την εξυπηρέτηση του προσωπικού. Κοιμηθήκαμε πολύ καλά, επίσης το πρωινό ήταν αρκετά καλό και πλούσιο, βεβαίως πάντα υπάρχουν περιθωρια βελτίωσης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, AngelaMesotopos
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2019

Καθαρό με μεγάλα δωμάτια, φιλόξενο προσωπικό και ικανοποιητικό πρωινό. Λέγεται πως σήμερα είναι το καλύτερο ξενοδοχείο της πόλης και δεν βρίσκουμε κάτι που να υποστηρίζει το αντίθετο. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα για σύντομη διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν
Ο/η Fthia H, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Φθία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2019

Αγαπητέ NikosN174, Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στη Λαμία καθώς και για τα καλά σας λόγια . Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στη πόλη μας σύντομα!

Η κριτική έγινε: 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Για την κατηγορία του νομίζω είναι πολύ καλo. Το δωμάτιο καθαρό και ευρύχωρο. Το πρωινό με εξέπληξε. Το περίμενα πιο απλό και λιγοστό αλλά ήταν αρκετά πλούσιο. Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Γενικά προσεγμένο. Θα μπορούσε και καλύτερα φυσικά.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Vivi0909
Ο/η Fthia H, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Φθία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Μαρτίου 2019

Αγαπητή Vivi0909 , Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Σας ευχαριστούμε για το πολύτιμο feedback σας. Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας.