“Γευση”
Κριτική για: Mike Grill House

Mike Grill House
Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2021

Το επισκεπτόμαστε συχνά με τον άντρα μου, μας αρέσει πολύ το κοτόπουλο του γιατι εχει ιδιαίτερη γεύση λόγο των μπαχαρικών που βάζουνε. Πολύ καλές τιμές για το νησί και το προσωπικό του μια χαρά!

Ευχαριστούμε, _eugeniatsel

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2019

Φάγαμε όλοι μαζί σχεδόν διαφορά και η τέσσερις από μασ δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε όλοι νύχτα καλύτερα άλλου

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Hawrad2010
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2019

Τα φαγητά τους είναι πάρα πολύ άνοστα, άψητα και κακό μαγειρεμένα.Τα ψάρια τους από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι κατεψυγμένα, διότι πήρα μια μπουκιά από τη τσιπούρα και ήταν παγωμένο ενώ το ψάρι από έξω είχε μόνο τη κρούστα και το χρώμα του.Χάλασα αρκετά λεφτά με την οικογένεια μου και είμαι πολύ απογοητευμένος το μονό κάλο που έχει είναι οι τιμές του και το σέρβις του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Αλεξ Τ
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2018

Μεγάλες μερίδες και μεγάλα τυλιχτά σουβλάκια. Καλές τιμές. Ειδικά το τυλιχτό με καλαμάκι κοτόπουλο τα σπάει και έχει ένα ξεχωριστό νοστιμότατο μαρινάρισμα. Η σος του επίσης πολύ νόστιμη. Το κοντοσούβλι καταπληκτικό ψημένο σε αλουμινόχαρτο με ντοματούλα μέσα.Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και φιλικότατο. Το μοναδικό ίσως μειονέκτημα είναι ότι ο χώρος δεν είναι ιδιαίτερα προσεγμένος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Poldo_point_of_view
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγε υπέροχα. Δοκιμάσαμε πολλά πιάτα. Από τον κατάλογο είχαμε χαμηλές προσδοκίες, αλλά το αποτέλεσμα μας εξέπληξε θετικά. Μπράβο σε όλους. Όλα πάρα πολύ νόστιμα και με γρήγορο και ευγενικό service.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Maria P

Mike Grill House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη
Μεγαλοχώρι, Σαντορίνη

Φηρά, Σαντορίνη

Mike Grill House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!