“Εξαιρετικό σε όλα!”

Μεσόγειος Γεύσεις - La Bomba
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Το εστιατόριο είναι απλά καταπληκτικό. Φανταστική πίτσα σε ξυλόφουρνο, τέλειες σαλάτες και ζυμαρικά. Να πούμε αρχικά ότι κάθε πιάτο φτάνει για τρεις. Η σαλάτα προσούτο απίστευτη, η δε μακαρονάδα με φιλαδέλφεια και κοτόπουλο απλά δεν παίζεται.
Και τριπλάσιες να ήταν οι τιμές τους θα ξαναπήγαινα! Στην αρχή έρχονται ζεστά φουρνιστά ψωμάκια με πάστα ελιάς και σκορδοβούτυρο, οι πίτσες όνειρο και η μακαρονάδα μέσα στο ψωμί από το φούρνο αντί για πιάτο κόλαση! Το προσωπικό ευγενέστατο και γρήγορο, ποτά κερασμένα από ένα σημείο και κέρασμα παγωτό με ρακί παγωμένη στο τέλος. Σε άλλη κριτική μου έχω γράψει για την καλύτερη ταβέρνα στην Κρήτη, την παίρνω πίσω και νομίζω δικαιωματικά πάει στο Καμάρα Μεσόγειος. Θα ξανάρθουμε σίγουρα πολλές πολλές φορές!!!!

2  Ευχαριστούμε, Απόστολος Μ

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο ειναι θαυμασιο..η πιτσα μεγαλη με λεπτη ζυμη κ πολλα υλικα,η μακαροναδα κοτοπουλο μεσα σε ζυμη πιτσας κατι για το οποιο απλα δεν υπαρχουν λογια κ η σαλατα μεγαλη κ φρεσκοκομμενη...το κρασι εχει κ κοτσιφαλι που εμενα ειναι το αγαπημενο μου...παρα πολυ ωραια ολα,θα μπορουσε με λιγη διακοσμηση παραπανω να ανταγωνιστει ιταλικα πολυτελειας...μπραβο

1  Ευχαριστούμε, Rania K
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

Το μέρος είναι συμπαθητικό καθώς βρίσκεται σε μεγάλο επαρχιακό δρόμο (συνεπώς υπάρχει κίνηση) και το τοπίο δεν είναι ειδυλλιακό. Οι μερίδες είναι μεγάλες και το φαγητό εξαιρετικό (σ' ότι αφορά την πίτσα και τα ζυμαρικά που φάγαμε). Η εξυπηρέτηση είναι μάλλον αργή, αλλά αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα. Αυτό που αποτελεί πρόβλημα είναι ότι όταν ζητήσαμε να πληρώσουμε με κάρτα (Αύγουστος 2017) μας είπαν ότι δεν διαθέτουν συσκευή (?!) και όταν πληρώσαμε δεν μας έδωσαν απόδειξη (και δεν είναι η πρώτη φορά που μας συμβαίνει αυτό). Παρόλ' αυτά θα ξαναπάω γιατί το φαγητό είναι πολύ καλό.

Ευχαριστούμε, panagiotis D
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες γεύσεις και εκπληκτικό περιβάλλον... φοβερή πίτσα, πολυ νόστιμες μακαρονάδες οπως επίσης και κρεατικα σχαρας. Και ολα αυτά σε πραγματικά πολυ καλες τιμες.

1  Ευχαριστούμε, Stelios S
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Special όλα!!!!! Ωραίες μακαρονάδες μέσα σε ζυμάρι από πίτσα! Like!
Ωραία πίτσα! Ευγενικό προσωπικό!!! Θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, Anna T

Μεσόγειος Γεύσεις - La Bomba: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Νομός Χανίων, Κρήτη

Μεσόγειος Γεύσεις - La Bomba: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!