“Το χειρότερο ”
Κριτική για: Τράτα by Ανεμολόγιο

Τράτα by Ανεμολόγιο
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν μπορούσα θα έβαζα κ 0. Είναι ό,τι χειρότερο έχω παρευρεθεί στην ζωή μου! Άθλια εξυπηρέτηση, ελάχιστη ποσότητα στις μερίδες, αγενέστατο προσωπικό. Πραγματικά απορώ πως έρχεται τόσος κόσμος. Μάλλον από άγνοια όπως κι εμείς. Απλά απαράδεκτο!!

1  Ευχαριστούμε, Giannis C

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το χειρότερο service που έχω αντιμετωπίσει. 20 λεπτά σε τραπεζι και καμία σημασία. Αφού μάζεψαν από το προηγούμενο στρώσιμο και παραγγειλαμε μας έφεραν σαλάτα και ορεκτικά χωρίς σερβίτσια. Τα ποτά ήρθαν αργότερα αφού χρειάστηκε να το επισημάνουμε 4 φορές.

Ευχαριστούμε, Ksenarios K
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Απορώ γιατί βάζετε αυτά τα μαγαζιά σε τουριστικά site αξιολόγησης υπηρεσιών. Για να γράφετε ότι είναι εξαιρετικά (μάλλον γνωστοί και φίλοι) και ποτέ να μην προσπαθήσουν να προσφέρουν ικανοποιητικές υπηρεσίες και καλό φαγητό; Ενώ έχουμε διαλέξει από το ψυγείο ένα ψάρι να ψηθεί για το φαγητό του παιδιού μας δεν ήρθε κανείς να πάρει άλλη παραγγελία. Όταν μετά από πολλή αναμονή και προσπάθεια δώσαμε παραγγελία ήρθε ξαφνικά ένα ψάρι ψητό και ένα μπουκάλι νερό στο τραπέζι. Ούτε καν λαδολέμονο για το ψητό ψάρι. Το καημένο τρίχρονο παιδί μου πεινασμένο ξεκίνησε να τρώει το σκέτο ψητό ψάρι. Αν δεν απειλούσα ότι θα φύγω δεν θα φέρνανε τίποτα άλλο. Μάλιστα ένας κύριος ηλικιωμένος (του καταστήματος) ήθελε να μάθει σε ποιο τραπέζι είχε σερβιριστεί μόνο νερό και ψάρι αλλά δεν ήταν αρκετά τολμηρός να το δει όταν του ζήτησα να με ακολουθήσει. Στο τέλος δυστυχώς για μένα πλήρωσα κανονικά το μέτριο και ακριβό φαγητό. Όταν ρωτήσαμε αν έχει γλυκό μας απάντησε ο καθόλου εξυπηρετικός σερβιτόρος ότι έχουν πολλά φαγητά να σερβίρουν και μας έφερε τα ρέστα. Όταν σηκωθήκαμε να φύγουμε μας είπε να περιμένουμε να φέρει γλυκό προφανώς κοροϊδεύοντας ή κάνοντάς μας καψόνι. Επειδή μετάνιωσα που τους πλήρωσα και θεωρώ ότι δεν αξίζει έστω και ένα ευρώ αυτή η εξυπηρέτηση και συμπεριφορά εύχομαι να μην τύχει στο δικό τους παιδί τέτοια αντιμετώπιση που επιφύλαξαν στο δικό μου και να τους χαλάνε την έξοδο του Σαββατοκύριακου. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.

1  Ευχαριστούμε, GREG T
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Δεν είν αι η πρώτη φορά που πάμε στο μαγαζί, είναι από τις καλύτερες ψαροταβέρνες που μπορείς να βρεις στη περιοχή. αυτό που θέλω να προσθέσω είναι ότι τώρα είναι και αρκετά προσιτή. Ένα μεγάλο μπράβο.

Ευχαριστούμε, Γιάννης Κ
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Επισκεφθηκα το εστιατόριο με την οικογένεια μου 2 μεγάλοι 2 παιδιά.Χαλια εξυπηρέτηση μιση ώρα ημασταν στο τραπέζι χωρίς να εχει πάρει κάποιος παραγγελία ούτε καν για ποτα.Το φαγητό ηρθε μετα απο μια ωρα συν οτι μας χρεωσαν μια μερίδα πατάτες που δεν ήρθε στο τραπεζι ποτε.Το φαγητό μετριο και ολα αυτά μια Κυριακη δεν μπορω να φανταστω τι γίνεται σε γιορτές και αργιες.

2  Ευχαριστούμε, Menelaos S

Τράτα by Ανεμολόγιο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κινέττα, Περιοχή Δυτικής Αττικής

Μέγαρα, Περιοχή Δυτικής Αττικής

Τράτα by Ανεμολόγιο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;