“σχεδόν επικίνδυνο”
Κριτική για: Ο Νταγιαντάς

Ο Νταγιαντάς
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

μαύρες πατάτες τηγανητές, πίτα μέσα σε κακό λάδι, πίναμε όλο το βράδυ σόδες για να μπορέσουμε όσα κάναμε το λάθος και φάγαμε. όταν τους είπαμε σχετικά με την δυσαρέσκειά μας, απλά μας στείλανε το λογαριασμό και εξαφανίστηκαν.

Ευχαριστούμε, Katerina K

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

ενα πολυ καθαρο εστιατοριο με πολυ ωραια πιατα,πολυ καλη αξυπηρετηση,με παραδοση στα θαλασσινα και ειδικα στην αστακομακαροναδα,,,,σε πολυ κεντρικο σημειο

Ευχαριστούμε, Madlein M
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017

Ειχα την ομορφη ευκαιρεια την περασμενη Δευτερα μαζι με την συζυγο μου και τα μελη της πολιτιστικής μου λεσχης να επισκεφθουμε την πανεμορφη Ελαφονησο. Μετα το μπανιο μας στην παραλια του Σιμου επιστρεψαμε για φαγητο στο γραφικωτατο λιμανακι. Περπατωντας περασαμε απο το Εστιατοριο Νταγιαντας. Μολις ειδαμε την ομορφη βιτρινα με τους αστακους κατ τα ολοφρεσκα ψαρια μαζι με την ευγενεια της ιδιοκτητριας ,ειπαμε:αυτο ειναι το μερος για καλο φαΐ. Ειχαμε μονο δυο ωρες πριν αναχωρησουμε ξανα για Νεαπολη. Το ενστικτο μας δικαιωθηκε. Τι πανδαισια γεύσεων: ολοφρεσκη κολοκτυπα, μικρη παλαμιδα στα καρβουνα, σπιτικα τσαιτια κλπ. Ολα κατω απο την επιβλεψη της αξιοθαυμαστης κορης της ιδιοκτητριας την Σταματινα. Μπραβο σας! Οι εξαισιες σπιτικες γευσεις σας θα μας μεινουν για καιρο.Δικαια θα χαρακτηριστητε ως το καλλιτερο εστιατοριο στην Ελαφονησο.

Ευχαριστούμε, vasileios v
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κακαβιά με κόκκαλα, γεμιστά όχι καλά, χταπόδι ψητό προηγούμενη μέρα - ξαναζεσταμένο, καλαμαράκια μαλακά ...επίσης ενδεικτικό για την ποιότητα: το ψωμί κακό.
Γενικά το χειρότερο γεύμα που είχαμε στην Ελαφόνησο.
Και πολύ ακριβό.
Και κλείσιμο με "δεν δεχόμαστε κάρτες γιατί κάτι έπαθε το POS"...
Σίγουρα δεν το συνιστώ

Θα έδινα ένα αστέρι, αλλά το σέρβις πήραν πολυ ευγενικό και γιαυτο δυο αστέρια

Ευχαριστούμε, thanostrianta
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη εξυπηρετηση ωραιο φαγητο και οι ιδιοκτητες πραγματικα ενδιαφερονται για τους πελατες τους εαν τους αρεσει αυτο που τους σερβιρουν και πανω απο ολα με ενα χαλογελο!!!!!Μπραβο τους

Ευχαριστούμε, ageldimop

Ο Νταγιαντάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελαφόνησος, Περιοχή Λακωνίας

Ο Νταγιαντάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!