“GREAT FOOD / GREAT SERVICE”
Κριτική για: Pita Bar

Pita Bar

Πολυ καλο φαγητο, μεγαλες μεριδες και αψογο service. Αγαπημενο πιατο μου ηταν η καρμποναρα! Εαν βρεθεις στην Ελαφονησο, το προτεινω!

Ευχαριστούμε, eleniatma73

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση , υπέροχες γεύσεις ! Πολύ ζεστό περιβάλλον . Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα !! Ελπίζω να καταφέρω φέτος να ξανά έρθω σε εσάς!

Ευχαριστούμε, Irina K
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σας λάτρεψα ! Νόστιμο φαγητό και καλοί άνθρωποι ! Δεν χρειάζεσαι κατι παραπανω στις διακοπές για να εχεις καλή διαθεση!

Ευχαριστούμε, nickmorits
Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2021

Στις καλοκαιρινές μου διακοπές έφαγα ένα από τα ωραιότερα σουβλάκια τις ζωής μου! Σας ευχαριστώ πολύ θα σας ξανά επισκεφτούμε και φέτος!!

Ευχαριστούμε, 490michalism
Η κριτική γράφτηκε 23 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πλησιάζει επιτέλους το καλοκαίρι και ο πρώτος προορισμός μου θα είναι η Ελαφόνησος για ακόμη μια φορά. Ανυπομονώ με το αγόρι μου να σας ξανά επισκεφτούμε . Ήταν απλά υπέροχα!

Ευχαριστούμε, markalaitzidi

Pita Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελαφόνησος, Περιοχή Λακωνίας

Pita Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!