Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020

Μείναμε σε ένα από τα δωμάτια του κάτω ορόφου που βλέπουν στην πισίνα. Πεντακάθαρα, σύγχρονα, με όμορφη διακόσμηση και σε πολύ ωραίο περιβάλλον. Η κοπέλα στη ρεσεψιόν ευγενέστατη, όπως και το υπόλοιπο προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, foteini_b
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία. Πολύ καλές παροχές. Wi-fi παντού. Άνετο πάρκινγκ. Πολύ καθαρό. Ευγενέστατο προσωπικό, πολλά μπράβο και ευχαριστώ στις κοπέλες στη ρεσεψιόν για το χαμόγελο και τις οδηγίες τους.!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, marypM5042XX
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

4 διανυκτερεύσεις σε ένα ολοκαίνουργιο κτίριο πεντακάθαρο και με μεγάλο άνετο πάρκινγκ το προσωπικό ήταν πάντα χαμογελαστό ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει αν ξανά πάω ελαφονυσο θα το προτιμήσω και πάλι...
Μπράβο τους

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, lyk0urg0sp
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2019

Η διαμονή μας ήταν για δύο βράδια...Σε σουίτα με δικό μας parking αλλά με το που φτάσαμε, το είχε πιάσει κάποιος άλλος ένοικος..Ωστόσο η ευγενέστατη κοπέλα έδρασε άμεσα και διευθετήθηκε το θέμα..Δωμάτιο πεντακάθαρο.. Υπήρχε 1 μπουκάλι νερό πόσιμο να μας περιμένει.. Ιντερνετ κατά την άφιξή μας εξαιρετικό.. Κατά τη διάρκεια όμως της υπόλοιπης 1 ,5 μέρας διαμονής μας, ανύπαρκτο. Αναφέραμε το πρόβλημα αλλά δεν επιλύθηκε ποτέ..Πισίνα κατά τις ώρες που επιτρεπόταν η χρήση της , γεμάτη ζωύφια που δεν καθαρίστηκαν ποτέ όσο τη χρησιμοποιούσαμε. Πρωινό, καλό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε με θέα στην πισίνα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, goraathi
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό, εξυπηρετικοί και χαμογελαστοί άνθρωποι, ζέστη φιλοξενία. Πολύ καλή τοποθεσία, δε χρειάζεσαι αυτοκίνητο για βόλτα στο λιμάνι. Ανετο πάρκινγκ για το αυτοκίνητο, πισίνα για χαλάρωναν το απόγευμα και αξιοπρεπέστατο πρωινό. Τι άλλο να θες;

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, kkoutsoumpos