Travelocity
Vio.com
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ιδανικότερο μέρος διαμονής για αυτούς που αγαπάνε τη φύση και την ηρεμία !
Λιτά , καθαρά και όμορφα δωμάτια , ευγενικό και ευχάριστο προσωπικό , αγνός εξωτερικός χώρος .
Η απόλυτη ηρεμία - ο ηχος της θαλασσας τα βραδυα δίπλα στο κρεβάτι σου !γεμίζει το μυαλό σου από ευχάριστες εικόνες !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, theanoc
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018

Πανέμορφο!!!!!χορταινει η ψυχή τρυφεραδα,βουιζει ο κόσμος τζιτζίκια,χορταινουν τα μάτια από εικόνες και σαν φωτογραφική μηχανή,μένουν ανοιχτά,για να τραβήξουν τα επόμενα πλάνα.Η ανάσα εδώ είναι πιο γλυκιά,θαρρείς ότι σου χαμογελάει ο Θεός!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, geobellos1010
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαρίστως θα επιλέξω εκ νέου το κατάλυμα για την επόμενη μου επίσκεψη στο νησί. Κατά την ταπεινή μου άποψη θα πρέπει να υπάρξει συντήρηση στα ξύλινα παντζούρια για να κλείνουν πιο εύκολα καθώς και να υπάρξει κάποια ενέργεια με σκοπό να καλυφτεί το κενό από το οποίο μπαίνει φως το πρωί.
Στο μπάνιο δεν θα επέλεγα τζακούζι αλλά μόνο ντουζιερα, θεωρώ πως δεν εξυπηρετεί κανέναν σκοπό και χάνει πολύτιμα τετραγωνικά.
Στα καθίσματα στο μπαλκόνι θα τοποθετούσε μαξιλάρια, όπως και στις καρέκλες του δωματίου.
Όσο αφορά το κρεβάτι θα επέλεγα ένα που δεν θα είχε ελατήρια και θα του άλλαζα κατεύθυνση με σκοπό να ανοίγει καλύτερα η πόρτα.
Όλα τα παραπάνω είναι μια καλοπροαίρετη άποψη διότι σκοπεύω να εμπιστευτώ εκ νέου την διαμονή της οικογένειας μου στο εν λόγο κατάλυμα. Ο χώρος της πισίνας είναι υπέροχος με εκπληκτική θέα και αξίζει κάθε ώρα της ημέρας.
Ο κήπος είναι πανέμορφος και σε προδιαθέτει να πιεις τον καφέ σου, το δωμάτιο που εμείς μείναμε πολύ μεγάλο και εύκολα φιλοξενεί οικογένειά με 2 παιδιά.
Καθαριότητα καθημερινή, είναι πολύ σημαντικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 480dimj
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικο και ευγενέστατο προσωπικό όπως και η ιδιοκτήτρια. Τα δωμάτια ήταν πάντα καθαρά και περιποιημένα με ωραία διακόσμηση και μοντέρνα αρχιτεκτονική. Πήγαμε για honeymoon και μας περίμενε και welcome drink στο δωμάτιο μας! Δύο μέρες με αέρα αραξαμε στις μαξιλάρες γύρω από την πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, U3384PImariav
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2017

Η επιλογή του Capari Suites, στην Ελαφόνησο, με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο, καθώς είναι μια μονάδα που έχει χτιστεί με σεβασμό στο περιβάλλον με minimal αισθητική , προσφέροντας άρτια εξοπλισμένα δωμάτια, με θέα στον λακωνικό κόλπο. Η φιλοξενία, των ιδιοκτητών είναι πραγματικά, μοναδική, δίνοντας σου ένα αίσθημα φιλικότητας , ασφάλειας και άνεσης ταυτόχρονα. Ο χώρος στην πισίνα, είναι μαγευτικός, Μην χάσετε το ηλιοβασίλεμα. Ο οικισμός είναι σε πολύ κοντινή απόσταση, περίπου στο 1km.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους