Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε πρόσφατα το ξενοδοχείο ,πολύ ακριβό για τα δωμάτια που παρέχει,τα μπάνια είναι παλιά ,υπάρχει υγρασία στα πλακάκια ,στο ψυγείο γενικά δεν δικαιολογουν σε καμμία περιπτωση την τιμή των 100 ευρώ.Το πρωινό απαράδεκτο,συσκευασμένο και οταν ζητήσαμε να μας το αφαιρέσουν μας απαντησαν οτι αυτό δεν μας επηρεαζει στην τιμή γιατι τους κοστίζει 2,5 ευρώ σε καθε δωμάτιο . Δεν νιώθεις καμμία φιλοξένεια.Δεν το προτίνουμε σε καμμία περίπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 652katerina_
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Κλείσαμε ένα δωμάτιο 3 μέρες πριν φθάσουμε για μια βραδιά, δεν άξιζε σίγουρα τα 120 ευρώ. Η κυρία στην reception καθόλου επαγγελματίας, το δωμάτιο μικρό και σκοτεινό, το μπάνιο παλιό και δεν είχε ζεστό νερό. Δεν θα το συνιστούσα με τίποτα για την διαμονή σας στο νησι.

2  Ευχαριστούμε, E3420YDgeorgea
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για 3 βραδιές και η εμπειρία μας από το πρώτο λεπτό που φτάσαμε στο (ξενοδοχείο - χοστελ) ήταν τραγική κανένα καλοσωρισμα ο ιδιοκτήτης αγενέστατος και αντί επαγγελματίας δεν έγινε ποτε check in δεν μας ζητήθηκε ποτε ταυτότητα από κανέναν ούτε κάποιο δημόσιο έγγραφο όποτε δεν υπάρχει κανένας έλεγχος για το ποιος μενει μέσα στο ξενοδοχείο χωρίς καμία ασφάλεια που είναι και παράνομο!!! Αφού φτάσαμε στο δωμάτιο η μυρωδιά του ήταν απαίσια μύριζε σαν βόθρος πολύ μικρό μπάνιο γεμάτο μούχλα τα σεντόνια είχαν παντού λεκέδες όπως και οι πετσέτες που από λευκές ήταν καφέ σε χρωμα! Μας είχαν πει ότι θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε πρωινό στο δωμάτιο αλλά τηλέφωνο δεν υπήρχε πουθενά, πήγαμε να πάρουμε το πρωινό μόνοι μας και μας περίμενε άλλη μια δυσάρεστη έκπληξη το πρωινό για δυο άτομα ήταν ένα κουτί με σαλαμοτυρια τα οποία ήταν πετάμενα μέσα συσκευασμένα παγωμένα τριών εβδομάδων ληγμένα που δεν τα τρώει ούτε σκύλος! Κάναμε παράπονο να αφαιρεθεί το πρωινό και η απάντηση ήταν ότι η αντιστοιχία του πρωινού σε τιμή ήταν 2€ το κάθε άτομο όποτε καταλαβαίνετε την ποιότητα του πρωινού! Σε 120€ την βραδιά αξίας δωματίου! Το WIFI ανύπαρκτο! Κατσαρίδες στο χωρο του πρωινού! Είναι ντροπή για τον τουρισμό της Ελλάδας ένα τετοιο ανοργάνωτο βρωμικο ξενοδοχείο που το μόνο που έχει σκοπό είναι τα χρήματα! Ο ιδιοκτήτης μετά την φασαρία που κάναμε για το πρωινό έκανε πως δεν μας έβλεπε και γινόταν μπουχος! Το μονο θετικό που είχε ήταν η τοποθεσία του! Και η κοπέλα που ήταν εκεί για να μοιράζει αυτά τα αισχρά πρωινά ευγενέστατη και προσπαθούσε να μαζέψει την κατάσταση! Δεν υπήρχε επιλογή για espresso! Δεν θα ξαναπηγαίναμε ΠΟΤΕ!!!!

2  Ευχαριστούμε, michalisg318
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή πρόταση για διαμονή στην Ελαφόνησο. Λίγο έξω από τον ιστό της πόλης, πολύ ήσυχο μέρος, αξιόλογο πρωινό. Σύγχρονο στυλ και διακόσμηση δωματίου, μεγάλη τηλεόραση και καλό WiFi παντού. Θα ξαναπάμε !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Happy_Walker_2011
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό εξυπερητικο πρωινό τέλειο πισίνα καθαρή υδρομασαζ πολύ καλό τοποθεσία πολύ καλή δεν είναι μακριά από τις παραλίες αν διέθετεις αμάξι....θες απίστευτη τα δωμάτια ωραία και καθαρά σου πανε και τις βαλίτσες στο δωμάτιο free wifi πιάνει πολύ καλά....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Junior D