4 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com77 $
Travelocity77 $
Orbitz.com77 $
Trip.com94 $
FindHotel77 $
CheapTickets77 $
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020

Η τοποθεσία στη Δασια της Κέρκυρας είναι μια πολύ καλη επιλογή από μόνη της. Το ξενοδοχειο έχει υπέροχη θέα από παντού. Νόστιμα φαγητά και τοσα πολλά που δεν ξέρεις τι να διαλέξεις. Καθαρά δωμάτια και γενικώς ότι χρειαστήκαμε και ζητήσαμε από το προσωπικο μας δόθηκε άμεσα και χωρίς δυσαρέσκεια. Γενικως περάσαμε πολύ ωραία και σίγουρα θα ξαναμεναμε σε αυτό το ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, georgiabB2574IV
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Μας χαροποιεί το γεγονός οτι περάσατε ευχάριστες διακοπές στο ξενοδοχείο μας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξαναφιλοξενήσουμε.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020

Το ξενοδοχειο ειναι σε ωραια τοποθεσια με αποτέλεσμα να εχεις πολυ ωραια θεα στη θάλασσα απο το μπαλκονι ή το μπαρ. Μεγαλη πισινα για οσους την προτιμουν. Εμεις προσωπικα που ειμαστε της θάλασσας περισσότερο, επιλεξαμε την παραλια ευθεια μπροστα του ξενοδοχείου στα 3-4 λεπτα με τα ποδια. Το φαγητο θα ελεγα υπερπληρες κ καλο ποιοτικως. Μεγαλη ποικιλία ειτε σε πρωϊνο ειτε στα γευματα με πολλα διαφορετικα πιατα και "είδη" γευματων. Πχ μια μερα ελληνικη βραδια με κυριως πιατα απο Ελλαδα, αλλη μερα Ιταλικη βραδια, αλλη Μεξικανικη κτλ. Τα δωματια καθαρα κ περιποιημενα. Και το προσωπικο πολυ φιλικο. Με τα περισσότερα ατομα γνωριστηκαμε κ προσωπικα μεσα στη 1 εβδομαδα παραμονης μας. Κανενα παραπονο γιαυτο κ τα 5 αστερια. Το συνιστώ.

Ευχαριστούμε, _E9760DR
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για τα θερμά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα αν συμβάλλαμε στο να περάσατε όμορφες διακοπές στο ξενοδοχείο μας. Θα είναι τιμή μας να σας υποδεχθούμε εκ νέου στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020

Καταπληκτικό φαγητό πολύ ωραία πισίνα σε ωραίο μέρος λίγα χιλιόμετρα έξω από την Κέρκυρα ευχαριστώ προσωπικό άψογη καθαριότητα Μεγάλα δωμάτια με μπαλκόνι και ένα υπέροχο κορίτσι που κάνει μασάζ σε έναν εξαιρετικό χώρο

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, theodoulg
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας σχόλια. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο ξενοδοχείο μας στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Το συστήνω ανεπιφύλακτα για τις καλοκαιρινές σας αποδράσεις και όχι μόνο. Φυσικά να το προτιμήσετε τις ημέρες εορτασμού του Πάσχα. Θα τα βρείτε όλα τέλεια οργανωμένα.
Κατάλληλο και για οικογένειες και για την παρέα σας με καλούς φίλους. Καταπληκτική τοποθεσία μόλις λίγα λεπτά από την πόλη της Κέρκυρας.
Μοναδική θέα, υπέροχο φαγητό, προσεγμένοι χώροι, φιλόξενο περιβάλλον.
Σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή.
Ανυπομονώ να ξαναβρεθώ!!

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Fonitotzari
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε ωραία μαζί μας. Θα είναι τιμή να σας υποδεχτούμε εκ νέου στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Παρα πολύ καλη επιλογή. Παρέχει τα πάντα για μια υπέροχη διαμονή. Καθαριότητα, καλό και προσεγμένο φαγητό, άνετοι χώροι σ ένα καταπράσινο περιβάλλον και πάνω απ όλα αυστηρή τήρηση των μέτρων ασφαλείας και προστασίας.
Η διαμονή μας για μια βδομάδα άγγιζε το εξαιρετικό της ποιότητας που επιζητούσαμε, σε συνδυασμό με τις προσιτές τιμές.
Ανεπιφύλακτα το συνιστούμε...

Ευχαριστούμε, Κώστας Τ
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να νοιώθετε ασφαλείς και ευχαριστημένοι κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Θα είναι τιμή μας να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο κοντινό μέλλον.