Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
eDreams107 $
Trip.com
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία διαμονής! Με σεβασμό στο φυσικό περιβάλλον, με διακριτική πολυτέλεια, ευγενέστατο προσωπικό, πλούσιο πρωινό μπουφέ με τοπικές νοστιμιές και στο καλύτερο σημείο με μοναδική θέα...είναι σίγουρα η καλύτερη επιλογή για διαμονή στην περιοχή! Τιμές σε εστιατόριο και καφέ, προσιτές

Ευχαριστούμε, ge0rginakr
Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θέση εξαιρετική. Θέα από παντού. Προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Η (ευχάριστη) έκπληξη προήλθε από το εστιατόριο. Γεύσεις πρωτότυπες και ψαγμενες. Συνδυασμοί ευχάριστοι χωρίς "περιπλοκότητες". Απλές, ξεκάθαρες, δοσμένες υπέροχα. Μπράβο.

Ευχαριστούμε, S8151KDchriss
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2021

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για Σαββατοκύριακο, το μέρος φανταστικό, η θέα είναι απίστευτη, τα παιδιά του ξενοδοχείου ευγενεστατα και η εξυπηρέτηση άψογη!! Το πρωινό είναι πλούσιο να φας ότι θέλεις. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου ειναι η καλύτερη επιλογή που μπορείς να κάνεις, ο κατάλογος περιέχει πιάτα για όλα τα γούστα , είναι προσεγμένα και πολύ γευστικά. Τέλος, το σέρβις ταχύτατο καθώς και πολύ εξυπηρετικό.
Η διαμονή εδώ αποτελεί μια ξεχωριστή εμπειρία από μόνη της και συστήνω να την ζήσετε.

Ευχαριστούμε, A2190RE_
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021

Εκπληκτικό ξενοδοχείο σε μια τοποθεσία γεμάτη ομορφιές. Το φαγητό του ξενοδοχείου πεντανόστιμο, όλοι πολύ ευγενικοί χαμογελαστοί και ευδιάθετοι πάντα, κυρίως η κοπέλα ονόματι Γεωργία στο σέρβις του ξενοδοχείου έχει μεινει στην καρδιά μας

Ευχαριστούμε, Catvyn
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν νομίζω πως θα μπορούσαμε να περάσουμε καλύτερα σε άλλο ξενοδοχείο.Τι ωραία καθαρά δωμάτια σε παραδοσιακα κτίσματα που είχαν μια ανεπανάληπτη θέα που δεν χορταίνεις.Το πρωινό φοβερό και η εξυπηρέτηση άψογη πραγματικά και παντα με χαμόγελο.Αν ξαναβρεθώ στην Μάνη ξέρω που θα πάω σίγουρα για την διαμονή μου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Διονυσης Π