Priceline
eDreams88 $
Vio.com94 $
Agoda.com94 $
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλα και άνετα δωμάτια.Καλο service και στη πισίνα.Καθαριοτητα και ευγενικό προσωπικό.Σε 2 λεπτά με τα πόδια βρίσκεσαι στους πεζόδρομους της Αρεόπολης.
Ικανοποιητικό πρωινό με παραδοσιακά προϊόντα.. Ευχάριστη διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, 278adat
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2022

Πολύ καλό ξενοδοχείο, καθαρό με μεγάλα δωμάτια με θέα, μεγάλη πισίνα, πολύ καλό πρωινό. Αξίζει να δοκιμάσετε το πρωινό μπουφέ του ξενοδοχείου. Πολύ καλός καφές. Ευγενεστατο προσωπικό, οικογενειακό περιβάλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, GiannisR119
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Kastro Maini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2022

Αγαπητέ Γιάννη, Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Kastro Maini για τις καλοκαιρινές σας διακοπές! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένος από την διαμονή σας καθώς και που καταφέραμε να φτάσουμε τις προσδοκίες σας, και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για φιλοξενία μας! Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε κάποιο από τα μελλοντικά σας ταξίδια! Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2021

Τρία με τέσσερα λεπτά από την κεντρική πλατεία της πόλης, ήσυχο κατάλυμα μα πάνω από όλα πεντακάθαρο!.Η εφαρμογή των μέτρων για προφύλαξη κατά του κορωνοιού υποδειγματική από όλο το προσωπικό. Ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι και ο ιδιοκτήτης.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ο πρώτος όροφος προς το βουνό με ωραία θέα
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, theoadamopoulos
Ο/η George Bountounis, Agency / Consultant του Kastro Maini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Νοεμβρίου 2021

Αγαπητέ κ. Αδαμόπουλε,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο Kastro Maini, καθώς και για τα θετικά σας σχόλια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα να γνωρίζουμε ότι απολαύσατε τη διαμονή σας και νιώσατε ασφαλής στο χώρο μας.
Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό δωμάτιο με επαρκή καθαριότητα Άλλαζαν κάθε μέρα πετσέτες Σε αρκετά καλό σημείο στην Αρεόπολη Πολύ φτωχό πρωινό όμως Μειναμε πολλές μέρες Ούτε μια μέρα δεν είχαν κάτι διαφορετικό.Ολα ήσαν αδιάφορα και χωρίς να διαθέτουν γάντια μιας χρήσεως όπως κάνουν αλλά ξενοδοχεία για να μπορείς να πάρεις μόνος σου Πολύ εκνευριστικο συστα αυτό που έχουν να σου βάζει η κοπέλα.Τουλαχιστον μια ποικιλία κ κάποια αλλαγή κάποιος μέρες

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, helen4632
Ο/η George Bountounis, Agency / Consultant του Kastro Maini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Νοεμβρίου 2021

Αγαπητή κ. Ελένη,
Ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Kastro Maini και για τα σχόλιά σας σχετικά με τη διαμονή σας.
Χαιρόμαστε που μείνατε αρκετά ικανοποιημένοι με το δωμάτιο, και σας άρεσε η τοποθεσία.
Ευχαριστούμε θερμά για τα ειλικρινή σας σχόλια σχετικά το πρωινό, αν και μας λυπεί το γεγονός ότι αυτό και μόνο ήταν αρκετό για μία τόσο μέτρια βαθμολογία. Σε κάθε περίπτωση, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η πολιτική που έχουμε επιλέξει για το πρωινό, έχει προκύψει λόγο της Covid-19 και είναι κατά τη γνώμη μας η πιο ασφαλής επιλογή.
Και πάλι σας ευχαριστούμε για την επιλογή σας.

Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2021

Υπεροχο ξενοδοχειο,καθαρο,φιλοξενοι πολυ,πρωινο πλουσιο,δωματιο τελειο πραγματικα ιδανικο για ζευγαρι,αλλα κ οικογενειες με παιδια εγω την επομενη φορα θα παρω κ τα παιδακια μου ευχαριστουμε πολυ για ολα θα ξανα ερθουμε συντομα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, D7136OJkaterinak
Ο/η George Bountounis, Agency / Consultant του Kastro Maini Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητή κ. Κατερίνα,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο Kastro Maini και για τα θετικά σας σχόλια!
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα να γνωρίζουμε ότι απολαύσατε τη διαμονή σας και τη φιλοξενία μας, και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά, ελπίζουμε σύντομα!