Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας προορισμός για απαιτητικούς.
Η απόλυτη ξεκούραση σε εξαιρετικές εγκαταστάσεις εναρμονισμένες σε ένα μαγευτικό τοπίο. Κουζίνα υψηλών γαστρονομικών απαιτήσεων με πολύ ευγενικό και πρόσχαρο προσωπικό.
Μια εμπειρία που αξίζει πραγματικά να τη ζήσετε.

Ευχαριστούμε, EVANGELOSP972
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο ορισμός της φιλοξενίας σε ένα εξαιρετικής τοποθεσίας μοναδικό ξενοδοχειακό συγκρότημα με λίγες βίλες εξαιρετικά διακοσμημένες προορισμένες για απομόνωση και χαλάρωση. Εξαιρετική θεα στη θάλασσα και καλά δομημένο προσωπικό γεμάτο ευγένεια και χαμόγελο, έτοιμο να ικανοποιήσει την κάθε επιθυμία σου. Φαγητό επιπέδου στο εστιατόριο του ξενοδοχείου και πρωινό προσεγμένο μέχρι την τελευταία του πινελιά. Μια επίσκεψη σίγουρα δεν είναι αρκετή, καθώς θέλεις να ξαναζήσεις τη μαγεία αυτού που σου προσφέρεται. Η οικοδέσποινα Ελένη και ο φύλακας αγγελος της η Αναστασία συμβάλλουν καθοριστικά στη μοναδική εμπειρία που σου προσφέρει το Bassa Maina.

Ευχαριστούμε, MarioKoum
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια διακόσμηση. Υπέροχη θέα στην θάλασσα. Άνετα κρεβάτια.Μεγάλα αναπαφτυκα δωμάτια με πανέμορφη τουαλέτα .Στο μπαλκόνι μας είχαμε δικό μας τζακούζι με υδρομασάζ που καθημερινά αλλάζουν το νερό.Επισης δίπλα στο τζακούζι είχε μαλακες ξαπλώστρες με θέα τη θάλασσα και μερικά βουνά.Το πρωινό ότι καλύτερο όλα πεντανόστιμα και σπιτικά όλα τα έφτιαχναν εκείνη την ώρα. Υπέροχη εξυπηρέτηση πιο ευγενικό πρωσοπικοδεν έχω γνωρίσει κάθε μια ώρα μας ρωτούσαν άμα μας λείπει κάτι .Γενικα είναι το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω πάει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 622iwannisp
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο για να δειπνησω με τον άντρα μου στο εστιατόριο του ξενοδοχείου "CROCUS". Το περιβάλλον εξαιρετικό διακοσμημένο με απλότητα κ ζεστασιά. Το φαγητό ήταν ξεχωριστό με γεύσεις ελληνικές μαγειρεμενες με τον καλύτερο τρόπο, χταπόδι με φάβα καραμελωμενα κρεμμύδια, χτένια σως εσπεριδοειδων κ διαφορά αλλα... Στο  τέλος δύο υπέροχα γλυκά όπου παρότι είχαμε ξεχείλισει από τις διάφορες νυστισιμες λιχουδιές δεν γινόταν να μην απολαύσουμε την Κρεμ μπρουλε σοκολάτας με μπαχαρικά..

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Basiliki A