“Καλό μαγαζί”

Ουζομεζεδοπωλείον "Ο Πούλος"
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Το μαγαζί πολύ όμορφο και σε ωραία τοποθεσία. Το
φαγητό πολύ καλό και γευστικό. Το σέρβις ευγενικό και μας εξυπηρέτησε άμεσα. Ένα από τα αρνητικά ήταν ότι το τραπέζι μας ήταν κοντά στην είσοδο του μαγαζιού. Ακούγαμε από το εσωτερικό φωνές και να μην μιλάνε καλά προφανώς στο προσωπικό. Σαν πελάτες μείναμε ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, steve_pavl

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Αδιαφορα πιατα,αδιαφορες γευσεις,δεν θυμιζουν Μανη,αντε να θυμιζει το συγκλινο,κατα τ'αλλα κατεψυγμενα θαλλασινα(η θαλασσα ειναι πολυ κοντα)και τηγανι πολυ,λαδιλα.....Ακριβα γι αυτο που προσφερει,προφανως το σημειο το βοηθα αρκετα....Συμβουλη,δωστε εμφαση στα τοπικα προιοντα..Στα θετικα το χαμογελο του Σερβις!Σε γενικες γραμμες απογοητευση.Αν ξαναβρεθω Μανη δεν θα ξαναπαω........
Χρειαζεται δουλεια........

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
4  Ευχαριστούμε, Nikos P
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε να φάμε σε αυτό το μεζεδοπωλείο μετά από έρευνα μας στο tripadvaisor , σε πολύ ωραίο σημείο της Αεροπολης , το προσωπικό ευδιάθετο , ευγενικό και εξυπηρετικό αλλά από το φαγητό σε σχέση με τις τιμές που είχε θα πω ότι δεν ήταν αυτό που περίμενα . Τα ορεκτικά παρά πολύ νόστιμα αλλά μικρές ποσότητες τα κυρίως πιάτα όχι κάτι το ιδιαίτερο .

2  Ευχαριστούμε, Kostas M
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μετρια ποιοτητα,τηγανια χοιρινη βραστη;σερβιρισμενη ομως σε τηγανι!το μονο κοινο με τηγανια.Μπυρα ζεστη οχι σε ωρα αιχμης.Φιλετο κοτοπουλο αδιαφορο.Τιμες λιγο πανω απο απλη ταβερνα.Σαλατες οκ.

1  Ευχαριστούμε, STELIOS11852
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021

Άξιζε πράγματι την επίσκεψη μας. Ποιότητα, νόστιμες τοπικες γεύσεις, άψογη εξυπηρέτηση, λογικές τιμές.

1  Ευχαριστούμε, Costisandon

Ουζομεζεδοπωλείον "Ο Πούλος": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας

Αρεόπολη, Περιοχή Λακωνίας

Ουζομεζεδοπωλείον "Ο Πούλος": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!