“Απλά τέλεια!! ”
Κριτική για: Godai Seascape

Godai Seascape
Περιγραφή: Σε ένα ήσυχο και υπήνεμο λιμανάκι, δημιουργήθηκε αυτή η νέα πρόταση για να περάσετε την ημέρα σας, αλλά και τα βράδια σας. Στο Godai, μπορείται να σερβιριστείτε δίπλα στη θάλασσα, να απολαύσετε τις υψηλές υπηρεσίες μας, το φαγητό και το ποτό σας, ακούγοντας πραγματικά καλή μουσική, σε ένα μέρος υψηλής αισθητικής.
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ενδοιασμούς για το αν έπρεπε να επισκεφτούμε τη συγκεκριμένη παραλία γιατί διαβάσαμε διαφορά ...η θάλασσα είχε λίγο κύμα ο καφές ήταν υπέροχος και η κοπέλα που μας πήρε παραγγελία ήταν επαγγελματίας μας πρότεινε σαλάτες και coctail και εμείς την ακουσαμε απλά υπέροχα...όμορφο περιβάλλον ευχάριστοι άνθρωποι αξίζει Κάποιος να πάει...ευχαριστούμε godai!!!

Ευχαριστούμε, Christos K
Ο/η Godai S, Ιδιοκτήτης του Godai Seascape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2021

Χαιρόμαστε! Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Πρώτη φορά στην Ερμιόνη σήμερα επισκεφθήκαμε το godai αναρωτήθηκα γιατί οι αρνητικές κριτικές η κοπέλα που μας πήρε παραγγελία ήταν ευγενέστατη με χαμόγελο μας έφτιαξε τη μέρα το παιδί με τα νερά ήρθε αμέσως και τα cocktail ήταν τρομερά...μπράβο που μας δροσισαν και μας διασκέδασαν..περασαμε πολύ όμορφα!!

1  Ευχαριστούμε, _U7772VQ

Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασισαμε να έρθουμε Κυριακη μονοήμερη στην εξωτική Ερμιόνη,που να φανταστούμε ότι παραθεριζαμε στην εξωτική Μύκονο ! ; Μια αγενεστατη σερβιτόρα μας είπε πως οι ξαπλώστρες είναι μόνο με κράτηση, και όταν Ρωτήσαμε αν μπορούμε να κάνουμε κάποια κράτηση για αργότερα δν ήξερε καν να μας απαντήσει! Καθίσαμε 4 ώρες συνολικά ,στήσαμε ψαθες στο μη οργανωμένο κομμάτι. Το 80% των ξαπλωστρων ήταν άδειο και μόνο 2-3 ήταν κατειλημμένες!! Που ήταν τα ρεζερβέ σας τελικα;;;Ντροπή να διωχνετε τον κόσμο!!

Ευχαριστούμε, Artemaki88
Ο/η Godai S, Ιδιοκτήτης του Godai Seascape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Όλοι γνωρίζουν ότι την Κυριακή το Godai είναι γεμάτο. Λυπούμαστε που δεν εξυπηρετηθήκατε! Εννοείται ότι δε θέλουμε να διώχνουμε κανέναν και σίγουρα πρόκειται για παρεξήγηση.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από πολύ ψάξιμο βρηκαμε οργανωμένη παραλία στη Ερμιόνιδα έτσι πήγαμε στο godai διαβάσαμε όλες τις κριτικές θα γράψω και εγώ τη δική μου εμπειρία...εξυπηρέτηση μηδέν υπήρχε ένας σερβιτόρος ο οποίος έτρεχε να πάει νερό και παραγγελίες σε όλες τις ομπρέλες και μια κοπέλα η οποία ανέβαινε συνέχεια πάνω κάτω η καθόταν στο κινητό...ρωτησαμε για κοκτέιλ και δεν ήξερε καν τι έφτιαχναν στο μαγαζί δεν ξέρω γιατί πληρώσαμε ξαπλώστρα δεν κάναμε τον κόπο ούτε να φάμε στο εστιατόριο είχε χαλάσει όλη η εικόνα μας ...πρώτα κοιτάμε τι προσωπικό έχουμε σε μια επιχείρηση και μετά βάζουμε όλα Τ αλλά...απογοήτευση...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 604arism
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό μαγαζί!! Πάρα πολύ ωραίο μέρος!! Και το προσωπικό άψογο! Χτύπησα το πόδι μου και μου πρόσφεραν πρώτες βοήθειες!! Σας ευχαριστώ πολύ ! Περάσαμε υπέροχα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, P4823QA_

Godai Seascape: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Χέλι, Περιοχή Αργολίδας

Godai Seascape: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!