“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Alexandra - ΚΛΕΙΣΤΟ

Alexandra
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ανακαινισμένος χώρος φάγαμε όμορφα σε πολύ καλές τιμές .Ευγενεστατοι . Άνετα ξανά πάμε. Μπαλκόνι καθαριότητα όλα τέλεια

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, A1016OR_

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019

Τα γεύματα, και ιδιαίτερα οι πίτες, είναι εξαιρετικα! Ο Παναγιώτης είναι πολύ φιλικός και εξυπηρετικός! Το συνιστώ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, johnjohn998
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πόρτο Χέλι κ μας έπιασε βραδάκι μια επιθυμία για σουβλάκια!!!
Πήγαμε στο μαγαζί αυτό με ένα ωραίο μπαλκόνι αλλα....
Σουβλάκια άνευ ουσίας 0/10
Πανσέτα σκληρή κ χωρίς λίπος 0/10
Πατατες 5/10
Σέρβις 5/10
Τα αφήσαμε κ φύγαμε..... με μεγάλες καθυστερήσεις κ για να παραγγείλουμε κ για να πληρώσουμε ....
Δεν μπορούσαμε να χωνέψουμε ούτε με 3 κοκα κόλες

Ευχαριστούμε, 938giannam
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019

Δυστυχώς όντας πεινασμένοι νωρίς το απόγευμα είπαμε με τον φίλο μου να το επισκεφθούμε. Το αγόρι μου ακόμα προσπαθεί να τα χωνέψει. Λέγαμε να πάρουμε την ποικιλία με το γουρουνοπουλο και το κοντοσουβλι αλλά τελευταία στιγμή κάτι μας κράτησε, ευτυχώς. Πήραμε ποικιλία κρεατικων από την οποία εγώ προσωπικά δεν έφαγα τίποτα. Όλα τα κρεατικά ήταν κάτω του μετρίου. Το μπεκρή μεζε έδωσε την κατάσταση. Η ψητή φέτα ήταν καλη, οι τυροκροκετες αδιάφορες. Δεν άξιζε τα χρήματα μας.

1  Ευχαριστούμε, Xeniabr
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε να φάμε Σουβλακια
....Όποτε παράγγειλα σουβλακια κ πανσέτα.
Ξέχασα να πω είμασταν 20’ κ καμία απο τις 2 σερβιτορες δεν έβλεπε τα νοήματα που κάναμε για παραγγελια!! Γιατί ήταν αργά 23:30 κ ήταν κουρασμένες...σέρβις 1/10!!!
Ήρθαν τα σουβλακια κ δεν μπόρεσα να καταλάβω αν ήταν ψημένα ή βρασμένα ;;;
Η ποιότητα δεν έχω λόγια ....δεν κατάλαβα τι ζωντανό ήταν αυτό που έτρωγα!!!!! 4/10
Η πανσέτα χωρίς λίπος (;;;;;) κ ουσία 4/10
Μόνο οι πατάτες πέρασαν την βάση 6/10
Χρέωσαν 1,60 κουβέρ μάλλον κ ρώτησε η σερβιτόρα «Ψωμι θέλετε;»!!!!
Κρίμα

1  Ευχαριστούμε, I5965RN_

Alexandra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης